River'la görüşüyorum

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 30 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    River'la görüşüyorum konusu [​IMG]

Alex’in ardından Fenerbahçe’nin Uruguaylı yıldızı Diego Lugano da ayrılık sinyali verdi. Yıldız futbolcu, Esparavos.com’a yaptığı açıklamada Arjantin’in dev kulüplerinden River Plate ile transfer görüşmeleri yaptığını ancak bu görüşmelerin devre arasını değil, sezon sonunu kapsadığını söyledi. River Plate’in yeni teknik direktörü Nestor Gorosito’nun yönetimden istediği transferler arasında ilk sırayı alan Diego Lugano, “Fenerbahçe ile sözleşmem devam ediyor. Bu yüzden şu anda transferi düşünmek istemiyorum. Ancak mayıs ayında sözleşmem sona eriyor ve o gün geldiğinde River Plate’e transfer olabilirim” diye konuştu. Devre arası iznini Uruguay’ın ünlü tatil merkezlerinden Punta del Este’de geçiren Lugano, “River Plate Teknik Direktörü Gorosito arayıp beni istediğini söyledi. Arjantin’de futbol oynamak bana da çekici geliyor” diyerek Sarı-Lacivertli kulüple yollarını ayırabileceğini açıkladı.

Aragones’siz işbaşı bugün

F.Bahçe’de 10 günlük tatilin ardından çalışmalar, bugün başlıyor. Teknik Direktör Luis Aragones, İspanya’dan birkaç gün geç döneceği için bu akşamki ilk antrenmanda takımı kondisyoner Carlos Casccallana çalıştıracak. Aragones’in fazla kilolara önlem amacıyla her oyuncuya verdiği çalışma programı doğrultusunda, antrenman öncesi futbolcuların kiloları ölçülerek teknik heyete r***r edilecek. Lig öncesi Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu’nda üç maça çıkacak Sarı-Lacivertliler, 7 Ocak Çarşamba günü Kadıköy’de Bursaspor ile karşılaşacak. Kupada, 11 Ocak Pazar günü deplasmanda Tokatspor’un konuğu olacak Fenerbahçe, 18 Ocak Pazar günü de Kadıköy’de Eskişehirspor ile karşı karşıya gelecek.

Önceliğim Fenerbahçe

Volkan Demirel, kendisine ait web sayfasında, hakkında çıkan transfer söylentilerine açıklık getirdi. Fenerbahçe formasını gururla giydiğini anlatan tecrübeli kaleci, “İsmim bir kaç takımla birlikte anılmakta ve benim kontrolüm dışında senaryolar üretilmektedir. Tüm söylentiler gerçek dışı ve asılsızdır. Fenerbahçe’nin sözleşmeli futbolcusu olarak, hiçbir kulüple görüşmem söz konusu değildir. Transferimde önceliğim kulübüme aittir. Sözleşmemle ilgili gerekli işlemleri zamanı gelince menajerim Erdinç Şehit yapacaktır” dedi.

Zico Moskova’ya...

Valery Gazzaev’in ayrılmasının ardından başta Fatih Terim olmak üzere dünya çapındaki teknik adamlarla görüşen CSKA Moskova, Zico’da karar kıldı. Rus Sport Express Gazetesi, CSKA Moskova yönetiminin Brezilyalı efsane ile anlaştığını duyurdu. Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Özbek Bunyodkor’un başına geçen Zico’nun Rus takımına transferini tamamlamak için sözleşmesini feshetmeye çalıştığı bildirildi. Brezilyalı çalıştırıcının Bunyodkor yönetimine CSKA ile anlaştığını resmen bildirdiği ifade edildi.

Bu Sayfayı Paylaş