Resti çekecek

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 13 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Resti çekecek konusu Resti çekecek

Zenit'in yeni hocası Luciano Spalletti, “Ben gelmeden kimseyi satmayın” derken, Trabzon'a geri dönmek istediğini belirten Fatih Tekke, Rus kulübüne rest çekmeye hazırlanıyor
    Trabzonspor’da tüm gözler Fatih Tekke’ye çevrilmiş durumda... Herkes, Rusya’da Zenit forması giyen futbolcunun tekrar ne zaman yuvasına döneceğini merak ediyor. Zenit’in, İtalyan teknik adam Luciano Spalletti ile anlaşması sonrası tecrübeli golcünün geleceği hakkında vereceği kararla ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Spalletti’nin, “Ben gelmeden kimseyi satmayın” dediği, takımın maç kasetlerini izleyerek bilgi topladığı ve sözleşmesi bitecek oyuncuların listesini istediği bildirildi. Önümüzdeki Ocak ayından önce basına açıklama yapmayacağını belirten tecrübeli hocanın bu düşüncesine rağmen, Fatih’in Trabzon’a gelmek için tüm şartları zorlayacağı ifade edildi.

Gelişmeler yakından izleniyor
    Golcü oyuncunun en kısa zamanda Rus ekibinin yöneticileriyle görüşeceği ve kendilerine, “Uzun yıllardır Rusya’da forma giyiyorum. Artık ülkeme dönmek istiyorum. Bu konuda sizlerden anlayış bekliyorum” mesajını ileteceği bildirildi. Bordo-Mavili yöneticilerin de gelişmeleri yakından takip ettiği belirtilirken, Başkan Sadri Şener ve kurmaylarının Zenit’le masaya oturmak için zemin hazırlığı yaptığı öğrenildi.

Rus basını: Yıldızların yeri dolmuyor!
    Rus basını Zenit’in, Roma’nın eski hocası Luciano Spalletti ile anlaşmasına geniş yer verdi. Takıma yeni isimlerin katılacağı belirtilirken, eldeki yıldızların kalması için çaba sarf edileceği bildirildi. Yapılan yorumlarda, “Zenit, Tymoshchuk, Arshavin ve Prognebyak’ı sattı. Ancak bu yıldızların yerini bir türlü dolduramadı. Bu yüzden Fatih Tekke gibi oyuncuların satılması, gelecek adına yanlış olur” açıklaması yapıldı.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş