[Resimli] Msn Plus 3.52 Kullanımı ve Ayarlar

'Resimli Program Anlatımı' forumunda UquR tarafından 1 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

[Resimli] Msn Plus 3.52 Kullanımı ve Ayarlar konusu [Resimli] Msn Plus 3.52 Kullanımı ve Ayarlar

Merhabalar ; Gördügünüz gibi resimli proğram anlatımlarıma hiç ara vermiyorum.
    Sizler paylaşınları beğendikçe bizlerin paylaşma arzusu kamçılanmaktadır. Bugünde sizlere elimden geldigince MSN Plus 3.52 eklentisini anlatmaya çalışacağım. Biliyorsunuz bu eklenti messenger ile yaptığımı sohbetlerimize büyük renk katmakta ve kolaylıklar sağlamaktadır. Bu eklentiyi yüklerken canımızı sıkan sponsor programlarda bilgisayarımıza MSN plus ile birlikte yüklenmektedir. Hem bu can sıkıcı şeyleri taa baştan kurmanızı engellemek için yapmanız gerekenleri, hemde msn plusun sohbetlerimize kattığı güzellikleri anlatmaya çalışacağım.Birçok kişi bu proğramı resimli olarak anlatamadı. Çünkü; menüsü çok geniş olan bu proğramı anlatabilmek için en az elli adet resim eklemek ve onları tek tek izah etmek gerekiyordu. Ama ben sizlerle birşeyler paylaşmayı çok sevdiğim için dayanamadım ve resimli anlatımı yapmaya karar verdim.Gerçi bende tüm bölümlerini anlatmadım zaten buna gerekte yoktu. Size en çok lazım olacak ve işinizi kolaylaştıracak menüleri toplam 16 resim olarak hazırladım. Aşağıda sizlere forum ayarlarının bir anda 20-25 resim eklenmesine izin vermedigi için iki aşamalı olarak sunuyorum. Tüm anlatılanları aynen uygularsanız messengerde sohbetin daha zevkli bir hale geldigini göreceksiniz. Lütfen eleştiri ve memnuniyetinizi bizimle buradan paylaşınız.saygılarımla

NOT :
    Resimli Program Anlatım bölümünde program linki vermek yasaktır.
    Bu bölümde sadece resimler desteğinde programların nasıl kullanılacağı anlatılır. Bende sadece program hakkında detayları anlattım. Link bunun için yok, lütfen link istemeyiniz

Burada kesinlikle EVET'i seçmeyiniz.
    Aksi takdirde yukarıda sözünü ettiğim sponsor programlarıda yüklenir ve canınızı sıkabilir.

Burada gördügünüz gibi kişilere msn penceresinde görünmesini istediğiniz şekilde bir isim verebilirsiniz.
    Onlar size gerçek mail adresleri ile yazsalarda siz onları pencerenizde sizin vermiş olduğunuz isimlerle göreceksiniz.

Yukarıda görüldügü gibi bazı abes kelimeleri istediğimiz şekilde filtre edebiliyoruz
    Siz burada istediginiz kelimeleri girebilirsiniz.

Biz ekranda degilken bize mesaj yazanlara cevap vermemek bazen küskünlüklere sebeb olabiliyor.
    Bu bölümde biz meşgulken bize yazanlara otomatik cevap olarak vermek istediğimiz mesajları giriyoruz.

Yeşil ile renklendirilen bölümleri elimden geldince anlatmaya çalıştım.
    Ama sarı ile renklendirilmiş kısımları atladım.
    Çünkü o bölümlerde çok önemli şeyler yok. ve siz o bölümlere zevkinize uygun ayarları girebilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş