Rent A Car 3.0 İndir

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 11 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Rent A Car 3.0 İndir konusu Rent A Car 3.0

Tanıtım:
    Üreticiden: Rent A Car yazılımı araç kiralama ofisleri için konsept danışmanlarından alınan bilgi ve öneriler doğrultusunda hazırlanmış güçlü ve fonksiyonel bir yazılımdır. Rent A Car ile bir araç kiralama ofisi eksiksiz bir yönetim sistemine kavuşur.

Yazılımın öne çıkan özellikleri şunlardır:

Sınırsız müşteri ve araç kaydı
    Araç resimlerini kaydedebilme (Böylece araç elinizde olmasa bile müşterinize tanıtabilirsiniz.)
    Araç ve müşteri yasaklama
    Araç bakımlarını kayıt altına alma
    Kiraya verme işlemlerinin otomatik kaydı, entegre kasa defteri ve kasa defterine otomatik veri aktarımı
    Firmanızda hangi araç ne kadar para kaznmış, kaç kez kiraya verilmiş gibi istatistiki bilgiler
    Kasko, muayene, sigorta hatırlatma sistemi
    Araçlara sınırsız bakım kaydı
    Hangi araçtan ne kadar para kazanıldığını gösteren istatistiki bilgiler
    Ve bir Rent A Car ofisinin ihtiyacı olan birçok özellik...

Yeni sürümdeki geliştirmeler:
    Data Çözüm Rent A Car Yönetim yazılımı 3.0 sürümü ile oldukça köklü bir evrim geçirdi. Yazılımın hem görünüşünde hem de çalışma prensibinde değişikliklere gidildi. Bu değişiklikler yapılırken müşterilerin önerileri merkez alındı.
    Müşteri yönetimi penceresinde müşterilerin arşiv bilgilerini yönetmek için geçmiş kiralanmaları listeleme özelliği eklendi.
    SMS (kısa mesaj) gönderme özelliği eklendi. Böylece müşterilere tek veya toplu SMS rahatlıkla gönderilebiliyor.
    Programda hem müşteriden hem de araçtan yola çıkarak kiralama yapabiliyorsunuz.
    Programdaki listeler tamamen değiştirildi, canlı renklerle yeni nesil bir görünüm kazandırıldı.
    Müşterilerimizin tüm önerileri yerine getirildi.
    Araç bilgileri, müşteri bilgileri ve kiralanma bilgileri artık eş zamanlı ve fonksiyonel olarak çok hızlı bir şekilde yönetilebiliyor.
    Programın istatistik bilgileri ve raporları zenginleştirildi.
    Kiralama formu değiştirilerek araç ve müşteri seçme özelliği eklendi.
    Müşteri kaydında kimlik, pasaport ve ehliyet bilgilerinin de kaydedilebilmesi sağlandı.
    Araç rezervasyonu yapabiliyor ve rezerve olan araç listesi alabiliyorsunuz.
    Programdaki tüm hatalar giderildi.
    Araç kiralama sözleşmesi eklendi. Artık her kiralamada otomatik sözleşme bastırabilirsiniz. Araç kiralama ofislerinin sözleşme ihtiyacı, bu sürümde tamamen çözüme kavuşturuldu.
    Araç kontrol sözleşmesi de eklendi. Böylece aracınızın özelliklerini müşterinize teyit ettirebilir, sözleşme ile aracınızı güvenceye alabilirsiniz.

Not: Programın deneme sürümünde 10 müşteri kaydı yapabilme kısıtlaması vardır. Hiçbir kısıtlama olmayan lisanslı sürümü 175 YTL'dir.

Boyut : 10.9 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 10 müşteri kaydı

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Data Çözüm Yazılım

Rent A Car 3.0

Bu Sayfayı Paylaş