Renkli Nick nasıl olur ?

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Renkli Nick nasıl olur ? konusu Renkli Nick
    Renkli Nick
    Gereken Program: Color Nick
    Nerden indiricem?! : http://www.customizeyourmsn.com/downloads/CNsetup.exe
    Nasıl kullanıcağım? : Dosyayı yükleyip kuruyoruz. Msn açıksa kapatmanızı isteyecek. İstediği gibi yapıp msn i kapatıp yeniden açıyoruz. Listeden birinin üstünü tıklayıp seçiyoruz. Konuşma penceresi açılıyor. Pencereye Aşağıdaki kodları yazabiliriz.
    yazabileceğimiz kodlar:
    /xcolornick = Renkli Nick örnek: /xcolornick quv1-KeRem
    /xcolortext = Renkli Yazı ( yazınız rengarenk olur )
    /xquicknick = Kapat ve açıldığında renklı nıck uygula
    /xquicknicksave = Renkli Nick imi kayıt et
    /xcolornickcfg = Ayarlar
    /xcolornickhelp = Yardım ingilizce)
    Yok ben programsız renkli nick istiyorum diyosan ..
    Yine listedeki bir kişinin üstüne tıklıyoruz; konuşma penceresi açılıyor. Açılan pencereye:
    Renkli Nick /nick ctrl+k (ctrl tuşuna basarken K tuşuna basıyoruz, renk secip kapatıyoruz ) YENİNİCK'i mizi yazıp enter a tıklıyoruz
    Kalın Nick /nick ctrl+b (ne yapmanız gerektiğini yukarda söyledim YENİNİCK'i mizi yazıp enter a tıklıyoruz
    Altıcizili nick /nick ctrl+u Yeninick
    --------------------------------------------------------------------------
    Herkezin bildiği genel yöntem(belki bilmiyorsunuzdur.) :
    Aşağıdaki kodları herzaman nickinizi değiştirdiğiniz yer olan (( Araçlar>Seçenekler>Kişisel>Görüntü Adım )) girip daha sonra nickinizi yazın..
    ·#·$0 - beyaz
    ·#·$1 - siyah
    ·#·$2 - mavi
    ·#·$3 - yeşil
    ·#·$4 - kırmızı
    ·#·$5 - Maroon
    ·#·$6 - Purple
    ·#·$7 - turuncu
    ·#·$8 - sarı
    ·#·$9 - açık yeşil
    ·#·$10 - Teal
    ·#·$11 - buz mavisi
    ·#·$12 - lacivert
    ·#·$13 - Pembe (Fuchsia)
    ·#·$14 - Gri
    ·#·$15 - açık Gri
    ·#·$20 - açık Pembe
    ·#·$24 - açık sarı
    ....... istediğiniz sayıyı vererek değişik renkler elde edebilirsiniz.
    ·# - Kalın
    ·& - Italik
    ·' - Dashed
    ·@ - Altı cizgili
    ör: ·#·$14 KeRem | msn de : KeRem olarak görünücek.
    satır satır nick yazma:
    Başlat menüsüne girip -> çalıştıra tıklıyoruz -> daha sonra o boşluga charmap yazıyoruz ve karakter eşlem açılıyor.
    resimde gösterdiğim karakteri kopyala diyoruz..
    karakter eşlemi kapatıyoruz..
    msnde nick değiştirme bölümüne geliyoruz..
    mesala
    K
    E
    R
    E
    M
    diye nickimiz olsun istiyoruz bunun için ..
    K|E|R|E|M yazmalıyız burda | ile gösterdiğim kopyala dediğimiz karakterdir. nick yazılan yere yapıştır(nick yazılan boşluga mouse ın sağ tuşu ile tıklayıp açılan pencereden yapıştır tıklanacak) diyerek kullanabiliriz.
    ?ö?l? ??¢????z ?l??? ???????????z ?
    ? z???? ?ı?l??ı? !
    http://www.msnletters.nl/
    Nick yazan yeri boş bırakma
    Yine nick değiştirme bölümüne gidiyoruz nickimizi siliyoruz. Alt tuşuna basarak 255 yazıyoruz (alt+255) veya (alt+0160) uygula diyoruz ve artık bir nickimiz bile yok : (

--------------------------------------------------------------------------Nick yazan yer boş?! e-mail de gözükmese olur mu ? Olmazmı : )
    Aşağıdaki text dosyasını bilgisayarınıza indirin

2. Siraç

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

3. Siraç

Bu kader seni benden aldı seni benden caldı birkere sevdim hayatta oda seninle bitti artık elveda aşklara elveda yıllara...

ѕєηι∂є göм∂üм..!! ѕєη∂є öℓ∂üη..!! нα∂∂ιηι вιℓмєуєη нєякєѕє кüѕтüм..!!

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє “αşк”, уєя∂єη göğє вσş !!

kaLßin kadar konuş...!!!

Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)

Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

güνєηιмι zσя кαzαη∂ıη αмα çαвυк кαувєттιη...gözüм∂є öη¢є ∂αğℓαя кα∂αякєη şιм∂ι уєяιη ∂ιвιη∂єѕιη..!!

•◦ •••● αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє αуяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α..●••• ◦•˙

Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim..

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı.

Başka ellere sımsıkı sarıl artık sildim seni..!Git ve bitir bu işkenceyi..!Seni sana bıraktım..! YAĞMUR DÜŞTÜ GÖZLERİME...! {YOKUM}

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

Yoklugunda Seni Özlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı..

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaMı ßiTirdN heLaL oLsunn...

Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum,beni güzel hatırla.Gidiyorum…!

Sevdiğim, kimse seni benim kadar sewemez, benden başka hiç kimse uğrunda ölemez!! İstersen çek git eller kıymetini bilmes

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş. Yok be aşkım asıl ölmek "Sensizlikmiş
    Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var...

Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

SENİ SEVİYORUM SEN SEVMESEN BİLE,SENİ ÖZLÜYORUM SEN ÖZLEMESEN BİLE,HERGÜN KENDİME DİYORUM ARTIK SEVMİYORUM SENİ GÖRÜNCE ANLIYORUM Kİ HALA SEVİYORUM

BenIM YAsaMa KaYNaGIM Cile oLDu..KArnIM ISe CekTIgIM ACILarLa Ve d0kULen gOZYAsLArIMla d0Ydu...

Guvenimi zor Kazandin ama Cabuk kaybettin ,,,GoZumde Once daglar kadarken simdi yerin dibindesiN!!

Hayatta ne aylarin ne yillarin anlami varmis.. bir bakmissin senelerdir seninle olan ertesi gun hayatindan kaybolmus..

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßen'de, €ttiğin T€K cümle ile..!

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм

Without you, I'm Nothing => sensiz ben bir hiçim

I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter
    (O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me
    (Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA...

SEHRIMIN BENSIZ SOKAKLARINI ADIMLARKEN,BEN SENSIZLIGIMIN SOKAKLARINDA BIR SEHIR KURUYORUM KENDIME

ASKINDAN HATIRA NE VARSA BENDE ISMINLE BERABER GOMDUM MAZIYE ARTIK HAYAT BANA ZOR OLSA BILE BUNDAN SONRA ARTIK NEFRETIMSIN SEN...

BU BENIM SEVDAM KURSUNLARA DIZILMIS, BU BENIM SEVDAM IHANET YUKLU SEVGILERDEN VURGUN YEMIS, FAKAT OLMEMIS!!!

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Yarınlar umudumdu benim bugünlere düşmandım, yarınımdım sen benim bugünüm olamazdın yarınlar hic gelmedi,ben hep bu gunlerde kaldım

Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensin

Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. Beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum
    Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. Beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum

DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,
    BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

********Lerİn ********cE yAşaDığı bU düNyaDa sEndE ********Ce yAşıyoRsaN adiLiğiNe boNcUk takTa NazaR dEğmeSin..!!!

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

-αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє αуяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

Ooofff n yaptm bn sna, nicin boguosn Yalan A$kınla..Can yakmaksa, yaktin iste.. İntikamsa, aldin iste..Bitirmekse tükendim biLe

SENI TANIDIGIM GÜNE `LANET` OLSUN,SENSIZ YASAMAYIDA ELBET BIRGÜN ÖGRENIRIM "YALANCI SEVDAM"

4. Siraç

KaLP benim KaLP oLduğundan ProbLem ço..k :)

Sessiz ve kimse'Siz' şimdi kaLbim..Yanımda Yoktunuz AğlarKen! şimdi yoLa devam 'siz'siz!

umRunda değiLim biLiyorum..Ama senDe şunu biL umrunDa oLmasam biLe Her DakiKa kapınDayım..:)

Bir Düş-Tük.. KırıLdk..

Zaman zaman düşünceLerim beyniMi kemiRiyoR...He.. hiç umutLanma sen..Sevgn günden güne eriyoR!

Annee vitrindeki ayıyı istiyorum çnKü (eski) sevgiLime benziYoo!

bana kiLoLusun dime dohtor beyy (günde)4 tepsi börekten başka yimeyan dohtor beyy

MuTLuLuk Sana baTıyomu..Neren çıktı bu ayrıLık..

yanLız KovboY/KovgirL

SürüDen AyrıLan ideaLisT kuzuYu yiyeN KuRT

yanLızLık Fan cLub..TürkiYenin en BüyüK Fan siTesi..:)

Mecnunun LeyLası..AsLının Keremi..FerhaTn şirini..Hee unutmadan ajdarın muzu!.. herkesn bi çifti var bnm

'' TeseLLi '' nefret Duyduğum 2.KeLime.. AyrıLık nefret duydukLarımın Listesinde Number one!..

HayaLPeresT#..

Kim vurduya gittiM 5 Dk soRa burdaYımm.

FaLannFiLann! Artık HerseY AnTiyaLan..

Hani beraBer gömmüşTük ya Askmızı maziye..Yine beraber gömücez ama bu sefer sana..yeni sevgiLimLe

Dön geL desem giReR mi Kuş beyniNe..

Düldülü aLtın kafese koymusLar Düldül;isim KarışıkLığı var demiŞ(!)

AffeTmekLe bi işin içine etmeyi hakkaten Birbirine karıştırdığını en son senden özür dilledğimDe anLamısTm..

SafLığa vurma ayrıLığı..AnLadım sende,benDe sebeb-i ayrıLığımızı..

HatıRa DeFTeri biLe unutmamıS o günü..Çünkü Arasında kuruTTum verdiğiN GüLü..

EveT .. Bay x Den bi sağ kroşe birde soLdan Aşk naKavT oLdu...

YaamuLar Yağsın üzeriMe..

anneeeee çokta tınnn ne demek bana sevgiLim öle dediiiiiiiiiiiiii

ÖzenTi gençLik fuLL Time p...lik

Kafa bassa azcık anLardın neden ayrıLdığımızı

SvgiLim bundan sora kavga ederken hatırLaT beynimi çıkarıp bi kenara koyıyım ki sana haksızlık olmasın eşit şartLarda tartışaLım!

öyLe böyLe yarsındayız yoLun..BelkiDe bbugn başLangıcı sonun..

5. Siraç

Hepinis iletilerim Gibisiniz Sadece Anlık ! . =)

uZatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .. yetişebiLecekLeriniz sadeCe hayaL kırıkLıkLarı ..

Bir tek çocukluğum bilir ki,Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

Aşk bu denli uzun sürdüyse,deprem olacak birazdan.Yasalar aykırı şeyler bunlar,babam beni tutuklayacak../

Sen icimdeki,én kücük hücrede dolasan..ték haad sinyaLimsn bnm =)

ßana bak zayıfLamış gördüm seni!!!
    Karakter oLarak tabiki xD ehehehe

qün qeLir inTikam aLınır yaptıkLarının hepsinin aCısı teKer teKer çıkartıLır ama bu araLar qeRçekten çooook i$im varr. iLqiLenmiyorum..

yükLeDim bedeniimii 1 miLyon baloncuqaaa xD

hayatı çöpLük farzet sende biir piisLiik deqiiL misin.?? sen sahtekar yaLancının ta kendisisin..Unutma.!! sahte ve yaLan oLan her Şey dünya kapsamında senii bekLiyor.!

Sana Dostum Diyenler Var Ya Alayı Hava En Sert Tekerlekler Bile Bir Gün Mutlak Kaçırır Hava

Pişmanlık asla kaçamayacağın bir canavar. Elleri bazen öldürür, bazen sertçe yakalar

Affım olsun hain darba , yediğim darbelerle sığındığım rabba.365 gün 52 berbat hafta

Ben aklımı dile düşürdüm , kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm

Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktüm

Dudaklarımın kanaya kadar yapmak istediğim işte bu “rap”. benimle ol hep!

gelen gider , makbulüdür kısası ziyaretin , ” bana müsade - sana rast gelsin “budur hikayemiz.

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam , donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.

Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!…

ölümün sessizliğine eşsiz bir seda ile girdim boğulmaktan korktuğum bir denizin tahminimden derinim

.
    Sessizliktir içinden geçirdiklerimin sedâsı , duymakta olduğun engin sözler derin denizlerimin dalgası

sevdirmeye gayret etme kendini sevilmeye terket uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket

Ve çivisi düşmüş tablolarda bir resimdi kendisi, kükreyen şu gökyüzünde kuşun kilitli kafesi.

hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.

Yardan sarkıttığın dostlarından kaçının ipini tuttun? onlar güldü, sen somurttun. kalbinde kaç gül kuruttun?

senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.

yanlışım bir doğrumla çekti gitti.Bütün hikayem burda bitti.

Bak gönlümün etten sarayı kandan harabe mutluluğumuu tehdit eder duyduğum her hurafe

Yalvarışım bahtıma güvenimden herşey kendiliğinden içimdeki minik çocuk titrerken belki gün gelir aldanırım.

Bana yalan söyleceksen önce gözlerimle anlaş !

6. Siraç

çapкınlıк тenleяde dolasmaк değil кalpleяde unuтulmazı oynamaктıя...

BiLemedİm dü$LeRİn bu kadaR koRkak eLLeRİmden uzak oLduğunu...

Günah dolu bu vücut
    Neden doymak bilmez?
    Aldatmak işkence
    Neden ölüm gelmez?
    Damarlarımdaki kan gibisin:
    Varlığını her an hissetmiyorum
    ama yokluğunda da yaşayamam

Hyata dair hic bsi umrumda deil x)

7. Siraç

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.. ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe...

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

O melek yüzün, benim güleryüzüm.
    Şimdi geçmişim hüzün, sensiz yaşanmış her bir gün...
    Senden başka, artık düşemem aşka.

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

aLoNe DaNcEr PuPpEt

╔╗ ♥
    ║║╔═╦╦╦═╗
    ║╚╣║║║║╩╣
    ╚═╩═╩═╩═╝
    coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

» ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN « я&в мυѕι¢ ιη мє

-ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

Geçmi$imi çöpe Attmı..Karı$tırın özenTiLEr

-Ben ne erkekler gördüm....Gül gül öLdüm

ºº¢ığLığım boğâzımı késti, kânâ(yâ)mâDım
    -dé hâLindéyim âcıLârın.ººº

♣▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒♣

.......DÜş pé$indeySén düŞ pé$imé...

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm !

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d

erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır

acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir

yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…

BirRr köçüçük çocukK vaRmıshHh aLTına sıCar sıCar ağLarmıshHh

ßugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış

aşqq her daqqa qıwırırr .. <3

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!

Lคภєtlเ.ђคtยภ [Kan DamLar Dokunduğun YerLerden..!]

darĸneѕѕ qυenCн...

×●×●×эѕяђaяħєйqűѕ змǿ×●×●×

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

SeytaNa SöLicEm ArtIk $u TüyüNÜ bEnDeN AlSIN

;×___;mëin asKiim;___×;´¯`»WiLL dich niiiie verLiern× (seni asla kaybetmek istemiom)

Wenn du mich siehst sag masallah, wenn du mich willst sag insallah. (Beni görünce masallah de, beni istiosan insallah de.)

«**•»(¯`»S(¯`• &yacute;cђ ωє&yacute;ß мє&yacute;ŋ ђєяż ġєђöяT ŋυя &yacute;ђя•´¯)S«´¯)«•**»« (ben biliyorumki kalbim sadece sana ait)

heyy sennn !!yok yok öbürüü ! ıııı yok yok yanındaki !! UuFf sana diyorum bee

seni seni seni deliler gibi seviyorum

aAaAAaa BU HAYATMI mrb bende ... ?

!!! SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!

bİşe yapmak İstiyoRsan avazInın çıktığı kadaR SuS..!!

bir siqara izmaritinin üzürindeky kıpkırmızı ruj izi olMak isdiorm ısLak..canLıı...

ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !

ßisde böLe qüseLim ya kaßuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN .

UmRumdışı - Zıt (Y)

ne ßekaR ne iLişqiDee ßu aRaLaR saDece gaRiq ßiR çeLişkiDe xPP

aşqh bi toBa benseRR öNce teqmeİ basaRsIn soNRa peşİnden koşaRsIn keh keh :)

| *-*-* oRq4niqqq $hééKkééRR *-*-*- ||

Bhenım ne OLDuGuMu SorGuLAMa SeNİn ANNICanı SanMıoRuM..

ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı music is ℓife ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı

έllέя qünåhKåя,
    diLLέя qünåhKåя...
    ßir ¢åğ yånqını ßu,
    ßütün dünyå qünåhKåя ..!

AkLimda BiR YiGin Soru IsaReTi ?????????????????????????????????

нαу нαу ,,ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу ,, вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу..!

boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$.....

aRka mSnde neLer oLuyor...?

Bu yazıyı FARKEDERSEN, FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME.

géri sayıyorum ;
    üç , iki , bir , sıfır , éksi bir
    gittikçé soğuyor bu düş
    saydam artık gözlérim
    ki bu iyiyé işarét . ..

(%)..ömRümü haRcadigiM...KumaR gibiSin....(%)

нéя кaяéѕι
    ѕιуaнa вσуaимιş вiя вυLмacaуιм.
    çözмéуé çaLιşтιкça,içiмdé кaувσLυяѕυи..

Bu BeNiM SeRSeRi SeRBeST STiLiM!!!

”ˆ ''Netten 250 MB’lik bir dosya indirirken, bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşAllah!
    BiLékLérmi késSs. . DamarLarmLa knDini as. .!!!

$iMdi öLe uzâKKy qêLdîqîm yôLLR yâNL$ bî ôyKûDêîm ßnî YêNîDêN yâzZ!..

İlham perimi GEBERTTİM.Lirik yazmıyorum ....

hayat tarafında mars edİLmiş tavLa biLmeyen kiŞiLik =/

[ Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı ]

SizøfrenikRuhumintiharameyiLLi....õLmekiStiyørøLem iyøRum..

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIm..

The Sun Of My Dark Street ( karanlık sokaklarımın güneşi)

Dünya nüfusuna göre her erkeğe 2 kız düşüyormuş. Benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun

8. Siraç

Renkli TÜRKİYE Nicki

[c=0][a=4] C· [/a=#A80004][/c][c=0][a=4] T Ü R K İ Y E [/a=#A80004][/c][c=0][a=4] C· [/a=#A80004][/c]

9. Siraç

Kalabalıklar Arasında Sende Tenhaydım.
    Kırsaldım,
    Kırsalındım...

Sen olsaydın, ne koyardın yokluğunun adını?..

Ben, bir... Ve bir de yalnızlığım, asla "iki" etmiyor!..

"Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya ...
    İnanmıştım...

Ben hayaller kurarım
    Deprem olur...yıkılırım
    İçimde yalpalar yüreğim...dağılırım

10. Siraç

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan...

Yerin kulağı var..benimde kulağım var.... ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
    Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın

YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım

11. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Paylaşım için saol...

Bu Sayfayı Paylaş