Rehber öğretmenlere uyuşturucu brifingi

'Eğitim Haberleri' forumunda Dine tarafından 17 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Rehber öğretmenlere uyuşturucu brifingi konusu 'Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Yerel Eylem Planı' çerçevesinde Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle planlanan seminer Hürriyet Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirildi. Madde bağımlılığı konusunda üç gün devam eden seminerde Bursa İLTEM görevlisi Emniyet Amiri Murat Sarı ve Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Murat Çobanoğlu konuşma yaptı.
    Programın kapanışında konuşan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükrü Bildik; madde bağımlılığı konusunda üç gün boyunca devam eden çalışmada, seminerlerde görev alan Bursa İLTEM görevlisi Emniyet Amiri Murat Sarı ve Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Murat Çobanoğlu'na ve bu çalışmaya katılan Rehber Öğretmenlere (Psikolojik Danışman) teşekkür etti. Eylem planı doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen bu çalışmanın çok önemli olduğunu ifade eden Bursa İLTEM görevlisi Emniyet Amiri Murat Sarı, çalışmaların devam edeceğini belirtti.

CİHAN

Bu Sayfayı Paylaş