Reha Midilli İlköğretim Okulu Foça İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Reha Midilli İlköğretim Okulu Foça İzmir konusu Reha Midilli İlköğretim Okulu Hakkında - Reha Midilli İlköğretim Okulu Tanıtım - Reha Midilli İlköğretim Okulu Resimleri - Reha Midilli İlköğretim Okulu İletişim

Reha Midilli İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Reha Midilli İlköğretim Okulu(yeni) İzmir Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Reha Midilli İlköğretim Okulu(yeni) öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Reha Midilli İlköğretim Okulu(yeni) resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Reha Midilli İlköğretim Okulu(yeni) öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Reha Midilli İlköğretim Okulu(yeni) öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Reha Midilli İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Foça
    Okul Adresi : ATATÜRK MAH. SEVGİ CAD.NO:21 Foça İzmir
    Telefon Numarası : 232 812 18 48
    Fax Numarası : 232 812 11 31
    Okul Web Sitesi :
    Okul E-Mail :
    889193@mreb.k12.tr
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri: Okul yeni foçada merkezindedir izmir garajından foçaya otobüs ve binibüsler mevcuttur
    Lojman Durumu : Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Reha Midilli İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş