Recuva ile Silinen Dosyaları Kurtarın

'Resimli Program Anlatımı' forumunda KaRDeLeN tarafından 20 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Recuva ile Silinen Dosyaları Kurtarın konusu Yanlışlıkla ve geri gelmeyecek şekilde silinen dosyalarınızı kurtarmak ister misiniz? Recuva, bu işi ücretsiz olarak yapıyor. Yazılım, şimdi daha da güncel. İndirin, deneyin.

İsterseniz sabit diskinizden, isterseniz de USB bellek veya dijital fotoğraf makinenizin hafıza kartından... Nerede olursa olsun, yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirme şansınız her zaman var. Geri Dönüşüm Kutusu'ndan da silseniz veya Shift+Delete tuş kombinasyonunu kullansanız da mutlaka bu seçeneği bir yerlere not edin. Recuva, kısa sürede silinen dosyaları karşınıza getiriyor ve tek tıklamada yeniden kullanılabilir yapıyor.

Nasıl Çalışıyor?

Yazılımın kurulumunu tamamladıktan sonra, yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılacağı diski taratmanız gerekiyor. Tarama işlemi, diskin büyüklüğüne ve bilgisayarınızın performansına göre değişebiliyor. USB belleklerde bu süre, oldukça kısa sayılır.

Listeleniyor

Kurtarılan dosyalar, numaralandırılarak listeleniyor. Ne kadar çok dosya olursa, umutlarınız o kadar artabilir :)

Seçim Yapın

Listelenen dosyalar üzerinden seçim yapabilirsiniz. Çoklu seçme işlemine izin veriliyor.

Kurtarılanlar

Kurtarılan dosyalar, Windows'taki gibi klasör düzenine göre size sunuluyor. Umarız, bu aşamadan sonra da yüzünüz güler ve ümidi kestiğiniz dosyalara ulaşırsınız.

:: Recuva’nın son sürümünü 1.25.409 indirmek için buraya tıklayın

2. seda.nur

seda.nur Yeni Üye

ama benim dosyam masaüstünde yeni klasör olarak kayıtlıydı ve ben onu yanlışlıkla sildim geri dönüşüm kutusundanda sildim hangi doya türünü belirmeliyim

Bu Sayfayı Paylaş