Rapstar 25 Tam Çözüm

'Oyunların Tam Çözümü' forumunda Dine tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Rapstar 25 Tam Çözüm konusu
    Rapstar 2.5 Tam Çözüm

Rapstar 2.5 tam çözümü - çöz - Rapstar 2.5 oyun çözümleri

Valla Proxmity Küsersen küs ben arkadaşlara Tam Çözümü vercem
    Evet Akadaşlar

1- bölüm
    ilk bölümde herkese rap yarışmasını kazandığınızı haber vericeksiniz sonra manavın ilerisindeki yere gidin kız MC nin yanındaki apartmana girin dr pie ye seni seçtim dieceksiniz ve iş başlacak sizden evraklar isticek fotoğrak TC Kimlik Nosu Fotoğrafın Ve ikametkah Belgesi isticek
    2-Bölüm
    Ayyasha Gidin kimliğimi düşürmüşüm gördünmü buralarda dicek Çokobaş
    ve Ayyash bende eğer bira ve sigara alırsan sana veririm dicek sonra hacı bakkala gidin bira ve sigara konusun 5 lira dicek Sonra Gidip Neferle Kapışın 5 lira kazancaksınız onla bira ve sigara alıp Ona verin size Kimliği vercek sonra hacı bakkaldaki hacıya Muhtar kim diceksiniz o da ben bakıorum diceko dini resim isticek Ayyashın Olduğu sokakta cami var onun fotoğrafını çekin sonra hacıya ***ürün cami resmini size ikametkah belgesini vercek sonra manava gidin fotoğraf makinesini ona tıklatın oda fotoğrafını çekerim ama aysel yengenden bana yemek getir dicek neferin olduğu yerin üstünde pencere olcak konuşma ilonunu seçiğ pencereye tıklaın aysel yenge çıkmıcak manavın olduğu sokaktaki merdiveni alıp pencereye ***ürün çıkın aysel yenge çıkcak sefer tası manavda dicek manavda bende yok git bana bul dicek çöpü 4-5 defa karıştırın cezve ve sefer tası çıkcak onu aysele ***ürün yemek doldurcak onu manava ***ürün sizin fotoğrafınız çıkcak onların hepsini DR.Pie ye ***ürün kendine albüm yaz dicek kalemi alıp dr pienin odasındak kayıt odasındaki kağıda tıklaın kağıt gelcek onla kalemi birleştirin ona ***ürün sonra müzik setine kaydet dicek kız mcye gidin müzik setimin pili bitti pil buldicek hacı bakkala gidin 5 ytl dicek neferle kapışıp 5 ytleyi alın pili hacı bakkaldan alın ve kız mcye gidip verin sonra kaydedin dr pie kendine vokal bul dicek kız mcye gidin benimle kapış o zaman olur die dicek kapışıp kazanın sonra dr pie ye gindin müzik konsolu bozuldu yap dicek 8-6-3 veya7-6-3 olcaktı

2. avatar

eline sağlık paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş