Rap Sözlerinden Nickler - Rapperlar Icin Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda NeslisH tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Rap Sözlerinden Nickler - Rapperlar Icin Nickler konusu Terkedilmiş evler gibi yalnız, mevsimsizim çalınmayı bekleyen kapı ziliyim ben isimsizim.

Her insan sakar ve dengesizdi kolay kırdı kalbi dayanmaya mecburmuyum sanki canımı yakanın canını yaktım!.

Özlemin yüzümde kavrulur kal be gitme ne olur aylak saat durur.

Benim sabırla aram açık..güvenimin beli fıtık hazinelerim sen de batık.

Çok ihanet etmişim zavallı bene caddeler pişmanmış beni gördüklerine ağırlık olmuşum souk kaldırımlar üzerinde.

Bekleyerek gelmez güven insana

Sen sesini kes keserim ben nefes

Birisi hak eder kimisi kahreder birisi mahveder günleri ez-geç kasveti !.

Dişimi kırıcaim biriside haddini bilsin kirli ruhlarını mis gibi parfüm gizlesin.

Babam ağzı bozuk olandan haz etmez baba bu kez affet ama bunların hepsi aynı bok!

Eğilip nasihat veren ağızlar kokmuş !

îLa¢ sîLahtIr înSana kayßøLurSa $uuru køyaLım ônûme pAketî cîğerîm døLsun artIk îîce kaLmadı kAyßedîcek 1 $ey zEhrî ¢Ek î¢îne!

Sãñkî ùmùdùñ qôkLèrîñdè slrãdâñ ßîr 'îñtîhãr'ìm

hadi konuş lan bak bir sorun var bakire kaLamaz bu rock çı kızLar size karşı hisLerim hep beL aLtı beni sOran oLursa mekan yer altı

Geceler bana anlatıor hep seni geceler hapsedior hep beni geceler korkusuz senleyken geceler bitmior yanımda yokken

Geceler bana seni anlatıor geceler kor ateşler yanıo geceler bir hüzündür
    sarıor geceler bir umudun yok mu?

ßenîm yAram bûyûk kAnar sEnîn yAran kAßuk tutAr ge¢er kAder ekEr hAsret ßî¢er însAn mAnyak gîßî.

ßen yøkLuğun sEn’se gûne$în køLLarında.

Direnmekty yaşamak savaşmaktı sewmek we ölmekti aşk bu denklemin bilinmeziydim sense yutan elemanı direnmeye sawaşmaya ve ölmeye takatim kalmadı

uğruna can verilen insanların dier yüzlerini ezberledim.

hani en søn giderken saclarini taradigin ø ayna vardi ya..ø artik yøk.her aynaya baktigimda, sen vardin ørda
    Bir sinirle kirdim ø aynayida..sønrada kirilan parcalari birlestirip,yûzûnû gôrebilmek icin agladim..

Laîk øLmasamda dônûpte bAkmasanda îzLerînde kaLmI$ bî kere døkunmasanda.

karardI gôkyûzû bøğuLdu hîsLerîm we anLadIm døkunmasanda kaLmI$ îzLerîn.

Bî mutLuLuk vaLsîydî bendekî.AyrıLık anLamadıım bî nedenLe pusudaydI sankî.

yanLı$ kuruLmu$ denkLemLerde ¢ôzûm arAmak yakI$maz bana.

Ben bôyLe øLmazdım sen øLsaydIn. Gejenîn unutuLmu$ bî saatînde kendîmLe øLunca yIğILıp kALmazdım yaLnızLıkLara.

fazLa cîddîe aLdIIn bu hAyat beLkî mAkara hûzne fazLa kapILma bîtersîn yAk 1 sîgara.

Gîtsende terk etmez a$kIn benî. yAraLI kaLbîmî awuturum.

yAnmaktan kørkmadan sewmeLî yAr însan.

Sensîz her gûn ôLûme e$ değer.

aLdIIm hedîyeLer paketsîz werdîîn değerî søk kendî cebîne.

Kîmîn nasIL yAndIInI ate$ten ba$kasI bîLmez.

kIyIsIz denîzLerde akIntIyLa sûrûkLenen bî yaprAktan farksIzIm.

Dûğûne gîder gîbî ôLûmLere hazIrLadIm bedenîmî [kALbîmî]

SôyLenmez sôzLer sôyLenir øLduunda îsyanIm zehîr gîbî aktI î¢îme.SôyLenmez sôzLer sôyLenîr øLduunda resmîn sIrILsIkLamdı eLLerîmde.

Senîn køkunu bî tûrLû getîrmeyen havayI søLumak yeterLîyse ya$Iørum.

yALnızLığıma $erefe dedim kaLdırdım kAdehimi

Herkes sensin biraz. Hiç biri sen deiL

Uzun gejeLerde uykumsA wirgüLüm ßu kIsa cümLede søn nøktAdIr öLümüm.

Senî ya$atmak î¢în kendî canImI werîrîm

Søn sôzû sôyLedîm gîdîørum ßen sağLıcakLa kaL ßundan sønra yøqum senînLe ßuraLarda kaLamadım kIsmet aceLe etmem LazIm ßekLemekte hAsret.

ßen ßîLîrîm sensîzLîk n demek ßen ßîLîrîm sensîzLîk ôLûme denk

Bu Sayfayı Paylaş