Rüya

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 24 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Rüya konusu Tanımıyorum seni, tanımak konuşmak değil di mi?

Şuan şaşkınlıklar içerisindeyim. Seni gördüm düşümde, güzeldi. Buraya gelmiştin. Orası neresi diye soma ben de bilmiyorum çünkü! Cıvıl cıvıldı etraf, hava yaz’dı. Önce ben seni farkettim, beni görebilmen için yakınlarına geldim. Sonra neden uğraşıyorum ki diye söylendim kendime ve vazgeçtim. Yanımda eski bir dostum vardı, yüzü yoktu. Göremedim ama eski dostummuş işte, rüyaaa ! Konuşup, gülüşüyoruz hava tam bir yaz havası, etraf cıvıl cıvıl. Gülüşürken, gözlerimi gelişi güzel çeviriyorum etrafa, gözlerinle çarpışıyor, bakışlarımız birleşiyor, gülüyorsun bana. Tanımıyorsun ki, Konuşmak tanımak değil di mi!!!
    Bende gülümsüyorum sana, kızarıyor yüzüm başımı yere eğiyorum. Yanıma geliyorsun tam konuşucaksın ki, yatağımda dönüyorum sağ tarafıma,bilincim hafif açılıyor ama hemen uyumak istiyorum; devam etmek için rüyaya. Gözlerimi hiç açmadan tekrar dalıyorum uykuya. Bakıştığımız andan başlıyor rüya, bu sefer gelmiyorsun. Hani gelmek isteyipte cesaret edemeyen insanlar gibi…aynen öyle duruyorsun. Saatim çalıyor, azıcık daha uyuyayım diyorum belki gelirsin…

Gelmiyorsun, kalkıyorum. Tanımıyorum seni, konuşmak tanımak değil di mi? Ama bakışını unutmuyorum. Gözlerini biliyor muyum ki?

Bu Sayfayı Paylaş