qéLmi$ qéçmi$ en Süper nickLer..!! ßu Kadar oLmas DiécékSiniz.. Ne duruyorSunn

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    qéLmi$ qéçmi$ en Süper nickLer..!! ßu Kadar oLmas DiécékSiniz.. Ne duruyorSunn konusu ßaşLıyoruSs...!!

' asLında aşkLarın en güzeLi yoktur.. aşkLar yaşandıkça en güzeLdir .. !!

qeçmi$e Sakın qeçmi$ deme.. qeçerken Sanada qeçirmi$ oLaßiLir .. xD

GüzeL Sanarken ..!

Dilsiz ßir veda seçtiğim için, Gücenme.....

Kapını açık tut sen.

Aşk elbet tekrar girecektir,

ßenim çıktığım eşikten... !!!

sénsizLiq Çoq zor qéLiyO ßana

kaLßime söZ qéçireMez oLdum!

yoKsun yanıMda qene yanLızım.

derdimi sözlerime yansıttım

alıştım artık varlıĞına sensizim

ama bak tek başıma yetmez sözler

seni anlatmaya benim umudumsun yarınlarımda..

' Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

ÇocukLuğumu özlüyorum. . .

Yara bere içindeki dizLerimi. . .

Pamuk heLvaya yapışmış suratımı. . . Elma şekerine bulanmış ağzımı. . .

YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye . . .

sakLandığım kapı ağzını. . .

Oysa . . .

Çoktan sobeLedi hayat. . .

Şuaиda haчaтıмda oLan yada gεçмişiмdε kaLaи,dosтuм dεdiğiм yada dosт zAииεттiğiм.SεvgiLiм dεyip kaLbiмε aLdığıм soиra aиıLarLa göмdüğüм,ßirşεчLεr payLaşтığıм чada чarıм ßırakтığıм, gεri döимεsiиi isтεdiğiм чada тaмaмεи тεrkεттiğiм,içLεriиi тiтrεттiğiм; ßüтüи arkadaşLarıмa ve dosтLarıмa тεşεkkürLεr,

ßüчüчoruм siziиLε..!

GİTTİN VE ßİTTİN..

Seni sen olduğun için sevendir

Yüreğinin sesini uzaklarda bile dinleyendir

İki eli kanda olsa derdine yetişendir

Varolduğunu hissetiren,kıymet bilendir

Dostdur sözde değil özdedir adı...

ßiяqüη αηLαяSıη hαуαL kυяmαуı, ßєkLєmєуi, Ümiт єтmєуi..Lαηєт єdєяSıη уαşαdığıηα, уıятıp αтαяSıη qєçmişтєki izLєяiηi..

hαγαт Sαяıγσяdα ShєηSiz Sαямıσя qєяi qєL şυ єLiмdєη тυт ..

2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

seninle olduğum zamanlar dışında,

hep yalnızdım.

ve sen beni bırakıp gittiğinde,

aslında bana sadece yalnızlığı bıraktın.

işte ben sırf bu yüzden,

yalnızlığı, seni sevdiğimden daha çok sevdim

• hayatta ßirini sev ve onu kazanMak iÇin çaßaLa..Saßret ve sevgini sun..eğeR kaßuL ederSe zafeR *onunduR..ama kaßuL etmezSe Suç * senindiR !çünkü haketmeyeni sevmiŞSindir...

• hayatı ,,2,, uCundan tutuyoRuz , tıpkı LadeS gißi..ama ßu 0yunu sen kazanamazSın..çünkü hep [ " akLımdaSın " ]..

• sigaRa kanSer yapıyoR , hayat iSe veRem .kendini mutLu hissediyoRSan meRak etme ßirazdan geÇer [​IMG]

• yaĞmuR OLSam yaĞsam Sana ,, ıSLatır mıSın kendini ßenimLe ?

• aLayına reSt çekeR ,, sana geLirim !

• yaRın ki saßahı ßen ßu akŞamda ßuLdum..

• gözümde Senin gözünün izi vaRken onu ßaşka renkLe kandıramam..

• yaŞanmamıŞLArı düŞünüR ,, kuytuLarda öLürümm !

• ßırakma ! duramam senSiz ayakta..

• seSime ses değse çıĞLık oLuyoR...

• ßütün göLgeLer akŞam oLuyoR..

• dön yüRek yuRdumaa !

• kaÇaLım mı Sevdiğİm ? aŞkı vuRacakLar yine..

insan maskeleri o yüzsüzlüğünüze hiç yakışmıyo !!..

heRKezz a$kınıı yaZMı$ duvaRLara kaĞıtLaRaa .. ßen seNİ saRdım saqLAdımm yaRınLaRaa '!

HaYaT YeDeK oYuncuLarLa DoLuDuR ... !

ßo$aLan YeR Her ZaMaN DoLDuruLur ...

yéNi ßiR sayFa acDuum qénDiméé ßéémßéémßéyaazz.!!

"Her Başa Taç Olmam AMa Olduğum BAşıda AsLa Yere bakTırmam...!!! "

[Herkez Aynıyken ßen FarkLıydım !.. $imdi Herkez Fark Pe$inde , ßen Aynıyım ... ßu da ßenim Farkım ]

Ne uNutacak kdR nefRet ettim..!!

Ne hatıRLıcak kdR çoq sevdim...

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...

£y İ$T@NBUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

Bu Sözlerim sana KaPaK oLSuN !! iyi oturttum HeLaL olsun .. TiPiN yok ki ŞeKLin olsun . HaDi janıM iKiLe YoLun ACık OLsuN!!

Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..

Aşq toSt giBidiR aRaya kaŞaRLarDa giRebiLir !

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!

AlEmIn dErDi bEn oLmUşUm dEmEkKi zAmNıNdA FeNa kOyMuŞuM

.....Laf oLsun diye koNuşmuyoRum konuŞuyoRum laF oluyoR.......

ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRkanI döneR yoL aLırsıN..

itLe köpekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim

maSum görünüŞe baKıp aLdanmayıN. o biR manYak !

Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur!

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim...

Oyun bitti mi sanıyorsun ? Ben daha yeni başlıyorum..

seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne luzmu var!

3. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

» Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğundane kadar istesemde arayamadımistemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensinsensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat verben bitmeden beni bul.Hic bir şey icin ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa"GÜZELİM...Asla unutulmadın..

» SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI .SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALİN.SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ GERÇEKTEN SEVDİM BİTMEZ DEMİŞTİM ((BİTMEDİ))

» Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

» Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.

» Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum...

» Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM için özür dilerim

» Sensiz geçen zaman bana zehir oldu senin yokluğun benim sonum oldu. güneş doğmazgünler geçmez oldu anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

» Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir."İnsanın Kendisi"

» Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim...bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim....şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM...onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim....

» Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim...

» Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seniinzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektımseni öldüreli cok oldu.

» Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (......)

Bu Sayfayı Paylaş