PS2 Boş CD Önerileri-A_denizaka

'Ps2 Ps3 Ve Tüm Oyun Konsolları' forumunda Siraç tarafından 30 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

PS2 Boş CD Önerileri-A_denizaka konusu Verbatim +R Kullanmayın!
    ski seri mükemmel olmasına karşılık gelen son parti maldan uzak durun arkadaşlar.

Bir hafta önce iki tane 50'lik aldım, yeni bitti eskiler ve açıp bakayım dedim ne göreyim her birisinde abartmıyorum sinir yapıp 100 adet boş dvd'ye teker teker baktım, her birisinde iğne başı kadar boşluklar var, kimisinde 5-6 tane, kimisinde 1-2 tane ama illa ki var. Sürekli boş medya aldığım yerden aldım Eskişehir DMS. Saat 10'a doğru telefon edeceğim bakalım adam 100 adet dvd'yi değiştirecek mi? değiştirdi diyelim, sonuçta vereceğide yine aynı parti dvd'ler olacak. Gece uyumadım zaten uyumayıda seven bir adam değilimdir ama bu başıma gelen çok canımı sıktı. Adam sorsa muadil ne marka ismi vereceğimi bile bilmiyorum. PS2 ve DVD film yazıyorum şu sıralar. Neyse bilgi veririm buradan...

Şimdi yeni bir marka arıyorum, bulduğumda sizinle paylaşacağım, rehberlerde de değişiklik yapacağım. Eğer PS2 için olsun başka birşey için olsun DVD alacaksanız bekleyin derim, tabi seçim size kalmış...

Bunlar yeni partinin kutu resimleridir, kişisel görüşüm almamanızdan yana, tabi ki seçim sizin.

Sağda ki eski parti mal, üstü mat koyu renkli olan. Solda ki yeni parti mal, üstü daha parlak olan.
    Öneriler
    Sony cok kalındır, okuması ve yazması cok zor bir medyadır.Yani kısacası kaçın sony`den aynı şekilde Princo dan da kaçın. Diamon u hic denemedim.Cok eskiden denemiştim iyi oldugunu sanmıyorum onunda ama emin de degilim.

prınco (çok harika)
    crevasse (idare eder)
    drop (çok dandik)
    magic (fena değil)
    yundaı (çok dandik)
    decodısc (dandik)

Bende her zaman +R kullanır ve tavsiye ederim.

Alıntıdır...

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekürler

Bu Sayfayı Paylaş