Pro-Tek Birebir Etüt Programı 1.0 Download

'O-P' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Pro-Tek Birebir Etüt Programı 1.0 Download konusu Pro-Tek Birebir Etüt Programı 1.0 Download

Sürüm : 1.0

Boyut : 11.8 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

Üretici Firma : Program Teknolojileri

Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz

Tanıtım:
    Üreticiden : Eğitimde başarıya ulaşmak için ve öğrencilerinizi ve kurumunuzu bir adım daha ileriye götürmek için size yardımcı olacak olan bu programla Öğrencilerinize verdiğiniz normal derslerin dışındaki boş zamanlarda Bire-Bir eğitimle eğitim kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Programın başlıca özellikleri:
    * Öğrenci bilgilerini teker teker girmek zorunda kalmazsınız. Kullandığınız öğrenci takip programındaki öğrenci bilgilerinizi Excel formatına aktardığınızda,
    Birebir Etüt programı bu bilgileri otomatik olarak alabilir. Bu şekilde sınıf tanımlamalarıda yapmak zorunda kalmazsınız.
    * Öğretmen bilgilerini, öğretmen ders programlarını, dershanenizin ders saati bilgilerini girdiğinizde program kullanıma hazırdır.
    * Karşınıza çıkan ekranda Öğretmeni seçtiğinizde öğretmenin ders tablosu karşınıza çıkar ve boş saatine çift tıklayarak öğrenci için ders atayabilirsiniz.
    * Bir Öğrenciye haftada kaç saat bire bir vereceğinizi belirleyebilirsiniz.
    * Birebire gelmeyen öğrencilere ceza verebilir, Ceza süresi bitmeden bire bir almasını otomatik olarak engelleyebilirsiniz.
    * Öğretmenlerinize istediğiniz tarih aralığındaki birebir vereceği öğrencilerin ayrıntılı listesini verebilirsiniz.
    * Öğrencilrinize istediğiniz tarih aralığında alacağı birebirlerin ayrıntılı listesini verebilirsinz.
    * Öğrenci ceza raporları alabilirsiniz.

Programı Çalıştırdığınızda:

Kullanıcı adı : protek

Parola : protek

Pro-Tek Birebir Etüt Programı 1.0

Bu Sayfayı Paylaş