PPT To Video Scout 1.57 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

PPT To Video Scout 1.57 İndir konusu PPT To Video Scout

Sürüm : 1.57

Boyut : 5.95 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : ByteScout

Tanıtım:
    Bu program Powerpoint ile hazırlanmış sunularınızı video dosyasına çevirmenize olanak sağlar. PPT biçimindeki Microsoft Powerpoint dosyalarınızı bu program yardımıyla kısa sürede video dosyasına çevirebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri :

MPEG, AVI, DivX, xDIV, VideoCD, FLV (flash video) dosya biçimlerini destekleme
    Normal (F5 tuşu ile görüntülendiği gibi), düzenlenmiş slayt gösterisi ya da kendi ayarladığınız şekliyle videonuzu hazırlama
    NTSC, PAL ve diğer çözünürlükleri kaliteyi bozmaksızın destekleme
    Dosya menüsünde bulunan 'Convert to AVI' (AVI biçimine dönüştür) komutu sayesinde videonuzu AVI biçiminde kaliteli olarak kaydedebilirsiniz.
    Ses kaydetme olanağı

1.57 Sürüm Özellikleri :
    Slayt geçişlerini ayarlama özelliği daha fazla seçeneklerle genişletildi.

Programın çalışması için bilgisayarınızda Microsoft Powerpoint yazılımının herhangi bir sürümünün bulunması gerekmektedir.

Program ile PPT dosya biçiminden sesli video AVI dosya biçimine dönüştürmenin nasıl yapıldığını adım adım anlatan İngilizce sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Programın tam sürümünü 30 gün içinde para iade garantisiyle birlikte, sitesinden 58.85$ karşılığında temin edebilirsiniz.

Not: Vista kullanıcıları ses problemiyle karşılaşabilirler, bu sorunu ortadan kaldırmak için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

1.Denetim Masası'ndan Sese tıklayın.
    2.Açılan pencerede yukarıdan Kayıtlar sekmesini seçin.
    3.Ekranda sağ tuşa bastığınızda çıkan 'Devre dışı aygıtları göster' (Show disabled devices) seçeneğini işaretleyerek aktif hale getirin.
    4.Devre dışı bırakılmış aygıtları görüntülenmiş olması gerekir. Buradan Stereo Mix'in üzerine sağ tıklayarak Enable seçeneğini seçin ve aktif hale getirin.
    5.Şimdi programın sorunsuz çalışması için, programı tekrar başlatın ve kayıt seçeneklerinden Stereo Mix'i seçin.

PPT To Video Scout 1.57

Bu Sayfayı Paylaş