PowerFolder Mac İçin Ücretsiz Dosya Depolama Programı

'Diğer İşletim Sistemleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    PowerFolder Mac İçin Ücretsiz Dosya Depolama Programı konusu PowerFolder (Mac) 4.3.0

Boyut : 10.7 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Mac

Üretici Firma : Christian Sprajc

Tanıtım:
    PowerFolder sayesinde 1 GB ücretsiz depolama alanı ile dosyalarınıza internet imkanı olan her yerdeun ulaşabilirsiniz. PowerFolder programı ile, internet tarayıcı ile veya cep telefonunuzdan... Önemli dosyalarınız her zaman yanınızda olacak.

PowerFolder ücretsiz olarak 1 GB ve ücretli paketleri ile daha fazla kapasitede depolama alanı sunmaktadır. Program sayesinde klasörler ve alt klasörler oluşturabilirsiniz. Klasörler içerisine aktardığınız dosyalar otomatik eşitleme özelliği ile internet ortamında PowerFolder.com adresindeki hesabınıza gönderilir. Bu sayede istediğiniz yerde dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

PowerFolder programını hem iş hem ev bilgisayarınıza kurarak kolay bir şekilde dosyalarınıza hem evden hem de işten ulaşabilirsiniz.

Özellikleri:

1 GB ücretsiz depolama
    Klasör ve altklasörler oluşturabilme
    Otomatik eşleme özelliği ile otomatik dosya yükleme
    Bilgisayar ismi yazarak bir başka bilgisayara bağlanabilirsiniz
    Yüklü olan klasörler hakkında detaylı bilgi görüntüleyebilirsiniz
    Proksi ve Dns desteği vardır
    İnternet bağlantı hızınızı programa tanıtabilirsiniz
    Uyarıların görüntülenme süresini belirleyebilirsiniz.

Üyelik: Programı kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. 1 GB depolama alanı için üyelik ücretsizdir. Buraya tıklayarak sadece e-posta adresiniz ve belirleyeceğiniz bir şifre ile üye olabilirsiniz.

Not: Program 1 GB depolama alanı için ücretsizdir ve kısıtlama olmadan kullanılabilir. Daha yüksek depolama alanı için ek alan satın almanız gerekmektedir. 6$'dan 300 $'a kadar değişen fiyatlarda paketler bulunmaktadır.
    PowerFolder (Mac) 4.3.0

2. avatar

eline sağlık paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş