Power Sound Editor Free 6.9.6 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 29 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Power Sound Editor Free 6.9.6 İndir konusu Power Sound Editor Free 6.9.6

Tanıtım:
    Power Sound Editor 6.9.6 hem hoş arayüzü hemde işlevselliği ile ses işleme programı meraklılarına hitap ediyor. İşlevlerine bakıldığında ve ücretsiz olarak kullanıma sunulduğu düşünüldüğünde başlangıç/orta düzey kullanıcılar için iyi bir alternatif.

Bu program ile CD’lerden dosya alarak veya kendi mikrofonunuzu kullanarak kayıt yapabilir, yaptığınız bu kayıtları çeşitli efektler ekleyerek ve ses yüksekliklerini ayarlayarak dilediğiniz gibi işleyebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtları istediğiniz noktalarından kesebilir ve çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu kayıtları yapılmış olan değişiklikler ile tekrardan istediğiniz yere (pc,CD) kaydedebilirsiniz.

Programın uninstall seçeneği mevcuttur. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde programlar bölümündeki kendi menüsünden veya Denetim Masası’ndaki program ekle/kaldır bölümünden sorunsuzca kaldırabilirsiniz.

Desteklediği ses formatları :

• Mp3
    • Ogg
    • Wave
    • WMA

Programın ücretsiz versiyonunun kendi içerisindeki menülerden ulaşabileceğiniz ve mevcut sürümünüzü yükseltebileceğiniz bir de deluxe versiyonu bulunmaktadır. Birkaç özelliğin daha eklenmiş olduğu bu versiyonuna $29.95 karşılığında sahip olunabilmektedir.

Boyut : 14.2 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Free Sound Editor

Power Sound Editor Free 6.9.6

Bu Sayfayı Paylaş