Polis, Öğrencilere Mardin'i gezdirecek

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 26 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Polis, Öğrencilere Mardin'i gezdirecek konusu Emniyet teşkilatı ile öğrenciler arsında diyalogu geliştirerek sıcak ve samimi bir ortam sağlamak amacıyla Mardin’in Nusaybin ilçesi Polisi tarafından öğrenciler Mardin’e geziye götürüldü.

Finansmanı Nusaybin Kaymakamlığı tarafından sağlanan Organizasyonluğunu ise Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Bürosunun (TEM) yaptığı gezi programından Kaymakam Bülent Pekdemir, Edip Mungan, Yavuz Selim ve Misak-ı Milli ilköğretim okullarında eğitim alan 700 öğrenci geziye götürülmesi hedefleniyor.

Muhabirimize bilgi veren Nusaybin ilçe Emniyet Müdürü Abdullah Kara, gezi programına Kaymakam Bülent Pekdemir ilköğretim okuluyla başladıklarını söyledi.

Gezinin, Emniyet teşkilatı ile öğrenciler arsında diyalogu geliştirerek sıcak ve samimi bir ortam sağlamak amacıyla yapıldığını bildiren Emniyet Müdürü Kara şöyle konuştu;
    “Nusaybin’de eğitim gören ve çeşitli nedenlerle ilçe dışına pek fazla çıkma şansı bulamayan öğrencilerimize Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini gezdireceğiz. Geziyle birlikte öğrencilerimize Polislik Mesleği ve Polisimizi yakından tanımaları suretiyle Polis Öğrenci ilişkilerini geliştirmeyi, öğrencilerin ve halkın Polise olan güvenini artırmak amacıyla bu tür geziler organize ettik. Öğrencilerimizin bu gezide iyi vakit geçireceklerini diliyorum”.

Emniyet Müdürü Kara, Gezinin aralıklarla devam edeceği sözlerine ekledi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Bu Sayfayı Paylaş