Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Hakkında - Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Tanıtım - Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Resimleri - Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu İletişim

Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz ilk olarak 1995 yılında Özel İdare İlköğretim Okulu olarak 8 derslikle eğitim ve öğretime başlamıştır. Daha sonra İslam Kalkınma Bankasının sağlamış olduğu kredi ve şu andaki binamız yapılmış, ismi Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.

Okul binamız 3 katlı olup, zemin katta öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılandığı okul koopera- tifi, çok amaçlı salon, soyunma odaları, görsel sanatlar sınıfı, projeksiyon odası ve tuva- letler mevcuttur. 1.Katta; 1-A, 1-B, 2-A, 2-B, 3-A, 3-B sınıfları, müdür yardımcısı odası, hizmetli odası ve tuvaletler mevcuttur. 2. Katta; müdür odası, formatör öğretmen odası, öğretmenler odası, memur odası, çay odası, 4-A, 4-B, 5-A, 5-B, 6-A sınıfları ile kat tuva-letleri mevcuttur. 3. Katta; Fen ve Teknoloji Labaratuarı, Bilgi Teknoloji Sınıfı, Rehberlik Odası, Kütüphane 6-B, 7-A, 7-B, 8-A, 8-B Sınıfları ile kat tuvaletleri mevcuttur.

Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222192300
    Okulun Faksı: 2222192826
    Okulun Adresi: ÇANKAYA MAHALLESİ GÜNEY ÇEVRE YOLU NO:35
    Okulun Web Adresi:
    http://plevneozelidare.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968612@mail.meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: YUSUF ARSLANOĞLU
    Okulun Ulaşım Bilgileri: ODUNPAZARI OTOBÜS DURAĞINDAN "1 ve 37" NUMARALI OTOBÜSE BİNİLEREK OKUL ÖNÜNDE İNİLİR
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Plevne Özel İdare İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş