Playstation oyunları pc de oynama [resimli anlatım]

'Ps2 Ps3 Ve Tüm Oyun Konsolları' forumunda UquR tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Playstation oyunları pc de oynama [resimli anlatım] konusu Playstation oyunları pc de oynama [resimli anlatım]...

Playstation Oyunların Bu Program İçinde Açabilirsiniz

Download

Playstation oyunları pc de oynama
    Yukarıda verdiğim epsxe emulatorunu indiriyoruz.Epsxe.exe dosyasını çalıştırıp ayarlardan video ya giriyoruz.

Açılan yeni pencerede yine ayarlara tıklıyoruz karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor.Nice seçeneğini seçip ok diyoruz.

Programın ana menüsüne dönüp bu sefer ayarlardan cdRom u seçiyoruz.Açılan pencereden cdRom unuzu göstermeniz gerekir genellikle E:/ sürücüsüdür.

Tamam diyerek tekrar emulatorun ana menüsüne dönüyoruz.
    Ayarlara girip bios a tıklıyoruz ve gözat seçeneğinden scph1001 bios umuzu gösterip aç diyoruz.Tamam diyerek ana menüye dönüyoruz.

Emulator ayarlarını tamamladık.Oyunumuzu cdrom a takıp Dosya/cdrom yürüt dediğimiz zaman oyunumuz açılacaktır iyi eğlenceler.

Oyunu full ekran oynamak isterseniz ana menüden ayarlar/video/açılan pencerede tekrar ayarlar dedikten sonra sol üst köşede bulunan full screen e tıklayıp ok demeniz yeterli

2. HiTMaN47

HiTMaN47 Üye

Teşekkürler...Vay be demek playstation oyunları pc de açılıyo hayret..;)

3. hardvane

hardvane Yeni Üye

dowland yok oyunmu oynuyosunuz bizle yaaa ::(((:):(:(:(:(:(:(::(:(:(:(

4. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

link düzeltilmiştir kolay gelsin

Bu Sayfayı Paylaş