Piri Reis İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 6 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Piri Reis İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Piri Reis İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

Piri Reis İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Piri Reis İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Piri Reis İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Piri Reis İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Piri Reis İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Piri Reis İlköğretim Okulu Tanıtımı:

2005 yılında eğitim öğretime 600 öğrenci ile başlayan Piri Reis İlköğretim Okulu Selçuklu İlçesi Hocacihan Hacılar Mahallesi Tıp Fakültesi yol güzergahındadır. Üç katlı ve 24 derslik olan okulumuzun bodrum katında çok amaçlı salon(Konferans Salonu), spor odası, 4700 kitabı olan kütüphane ve kantin bulunmaktadır.Zemin katta anasınıfımız, bir idare odası ve sekiz sınıf vardır.
    Birinci katta müdür odası, öğretmenler odası, rehberlik odası ve sekiz sınıf bulunmaktadır.
    Üçüncü katta bilgi teknoloji sınıfı, fen laboratuarı, sekiz derslik ve bir idare odası mevcuttur.

Piri Reis İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: PİRİ REİS İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: HOCACIHAN HACILAR MH.HICAZ CD.ŞEMDILLER SK.NO:19
    Telefon Numarası: 3322475152
    Faks Numarası: 3322475057
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: - http://www.selcuklupirireis.meb.k12.tr/

Piri Reis İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Nisan 2015