Piranha Tarantula S TYPE 6,0 MegaPixsel Webcam Driver

'Webcam Sürücüleri' forumunda Siraç tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Piranha Tarantula S TYPE 6,0 MegaPixsel Webcam Driver konusu Piranha Tarantula S TYPE 6,0 MegaPixsel Webcam Driver

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Kod:
    Rar Şifresi:   www.drivermerkezi.net

2. bayzaza

bayzaza Yeni Üye

teşekkürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

3. Kasvaa

Kasvaa Yeni Üye

arkadaşlar ben yeniyim forumda bana bu webcam sürümünün driver i lazım link ölü indirme yapamadm yenileyebilirmisiniz linki 20.000 güncel program var bende eğer bi ihtiyacınız da olursa herhangi bir programa elimden geldiğince yardımcı olurum link bekliyorum arkadaşlar şimdiden tşk ederim selametle

4. Siraç

5. Kasvaa

Kasvaa Yeni Üye

Hata

Aşağıdaki dosya indirmek istiyorsanız: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting | 10.382 KB
    Bu dosya sadece haline tarafından indirilebilir Premium üye
    Başka hiçbir download yarık ücretsiz kullanıcılar için şu anda vardır. Eğer bir premium üye olmak istemiyorsanız, size daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

sadece premiumlar indirebilir dior daha önceden denemedim indirmeyi yani sınır içerisinde değilim ama nedense böle bi hata ile karşılaşıyorm msn vereyim oradan yollayabilirmisin oktay abi bekliyorm eklemeni online sın zaten suanda da

6. Kasvaa

Kasvaa Yeni Üye

Yalnız bendeki tarantula Z tipi

7. Siraç

Rapid bu aralar sık sık bu hatayı vermeye başladı aynı durum bendede mevcut şu an, biraz beklemeniz gerekir beklemek istemiyorsanız modeminizi resetleyip tekrar deneyin.

8. Siraç

9. Kasvaa

Kasvaa Yeni Üye

Bu Sayfayı Paylaş