phpBB Türkçe Dil Paketi 2.0.23

'Webmaster Genel' forumunda Siraç tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    phpBB Türkçe Dil Paketi 2.0.23 konusu phpBB Türkçe Dil Paketi 2.0.23

Tanıtım:
    Türkiye'de ve dünyada en çok kullanılan forumlardan olan phpBB 2.0.23 sürümü için Türkçe dil paketi.

phpBB Nedir?
    phpBB çok güçlü, tam kapasiteli, ve uyarlaması kolay Açık Kaynaklı forum paketidir. phpBB kullanıcı dostu arayüze sahiptir, kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli vardır, ve Sıkça Sorulan Sorularınıza yardımcı olur. phpBB, PHP sunucu dilini kullanır ve MySQL, MS-SQL, PostgreSQL ve Access/ODBC veritabanı sunucularını destekler, phpBB tüm web siteleri için ideal ve ücretsiz bir forum sistemidir.

phpBB Kimdir?
    phpBB uluslararası açık kaynak yazılımına sahip başlı başına bir gruptur. Yazılım 2000 yılının haziran ayında yapımcılar tarafından lisanssız olarak oluşturulmuştur. Hedefimiz bu yazılımdan vazgeçmeden ve iptal etmeden, ücretsiz ve Açık Kaynak yazılımı olarak geliştirmek ve destek vermeye devam etmektir.

Anahtar Özellikler
    Popüler veritabanı sunucuları desteği
    Limitsiz forumlar ve mesajlar
    Çoklu dil desteği
    Gizli veya genel forumlar
    Güçlü arama kapasitesi
    Özel mesaj sistemi
    Temalar ile görünüm değişiklikleri

İlgili Adresler
    phpBB Resmi Sitesi
    phpBB Türkçe Destek Sitesi [2]

NOT: Bu paket ile sadece bilgi/yazı/linkleri Türkçeleştirebilirsiniz. Resim ve simgeleri de Türkçeleştirmek için phpBB subSilver simge paketine sahip olmanız gerekmektedir. subSilver simge paketini yüklediğiniz takdirde forum %100 Türkçe olacaktır.

subSilver dosyasını indirmek için buraya tıklayınız.
    phpBB'yi indirmek için buraya tıklayınız.

Sürüm : 2.0.23

Boyut : 50 Kb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : phpBB Türkiye

phpBB Türkçe Dil Paketi 2.0.23

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekürler

Bu Sayfayı Paylaş