Photo Frame Show v1.4.144 resimli anlatım

'Resimli Program Anlatımı' forumunda UquR tarafından 2 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Photo Frame Show v1.4.144 resimli anlatım konusu Photo Frame Show v1.4.144 resimli anlatım

Herkez sevdiklerini göz önünde bulundurmak ister bazen özlem olmasın diye bir fotoğraflarını ayırmayız gözünümüzün önünden.İşte o fotoğrafların daha güzel olması için bu anlatım.Photop shop gibi deneyim istemeyen ve hemen cabucak yapabileceğiz bir proğram.Resimlerinizi çerçeveledikden sonra bir fotoğrafçıya gidip veya iyi bir yazıcısı olanlar için çerçeveye gerek kalmıycak.Özellikle çocugu olanlar için çok iyi Bir proğram

Hemen başalıyalım anlatıma
    Proğram klasik.Proğramda bile birbirinden güzel efekler mevcut boylelıkle daha güzel çalısmalar için insanın işahını artırıyor.

2-Hemen bir resim açalım.
    Ardından Open İmage Seçeneği İle resmimizi açıyoruz

[​IMG]Click this bar to view the full image.[​IMG]

Ardından Open Frame Seçeneği ile çerçevimizi Seçmeye başlıyoruz.

Gelelim Boyut ayarlarına;

u ayarlaın teki fotonuzun buyuklugu diğeride cervenizin boyutlarınızı ayarladıgınız alan

Bu alanda resimizin rotate yaptıgımız alan Yani sağ sol aşağı yukarı Tabi buna çerçevede dahil.Anlatımımız Bu kadar

İşte Yapılan Resimler;

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 610x569.[​IMG]

http://rapidshare.com/files/47249411/PFS.v1.4.144.rar

Bu Sayfayı Paylaş