Photo Frame Genius 2.3 Download

'O-P' forumunda NeslisH tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Photo Frame Genius 2.3 Download konusu Photo Frame Genius 2.3

Sürüm : 2.3

Boyut : 2.75 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 5 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : EasyTools Software

Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz

Tanıtım:
    Photo Frame Genius ile resimleriniz üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. Resim üzerinde maskeleme, gölgeleme, çerçeve ve küçük resimler gibi çeşitli efektler yapılabilir. Durağan resimlerinizi bu sayede canlandırabilirsiniz. Program sayesinde resimlerinize çerçeveler ekleyip (tanıtım resminde olduğu gibi) resimlerinizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Program bu kadarla da kalmıyor. Ayrıca resimler üzerinde kesme, kopyalama, yapıştırma işlemleri yapabilir ve isterseniz yazı da ekleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz yeni çalışmayı JPG, BMP, PNG ve GIF olarak kaydedebilirsiniz.

Yaptığınız bu çalışmayı yazdırabilir ve yazdırma öngörünümü içinde çeşitli satır, sütun, dikey, yatay hizalama kurabilirsiniz.

Özellikler:

Çok sayıda resim dosya biçimlerini destekler. PNG, PSP, CUT, GIF, PCD, PIC, CEL, PBM, PPM, BW, SGI, SCR, EPS, PCC, PCX, FAX, TIF, ICB, TIFF, DIB, JPEG, EMF, WMF, ICO, BMP, EMF, VST, TGA gibi.
    Kayıt türü olarak BMP, PNG, GIF, JPG.
    Resimleri döndürebilir, çerçeve ekleyebilir ve çeşitli değişiklikler yapılabilir.
    Resme maske, çerçeve, küçük resim (clipart) ve gölge eklenebilir.
    JPEG sıkıştırma kalitesi kurulabilir.
    Resimler yazdırılabilir.
    Kullanıcı ayarları otomatik kaydedilebilir.
    Yeniden boyutlandırılabilir.
    Arkaplan rengi ayarlanabilir.

Kısıtlama ve lisans:
    Programın bu deneme sürümünü sadece 5 gün kullanabilirsiniz. Kısıtlamasız tam sürüm kullanmak için fiyatı 19.95$'dır.

Photo Frame Genius 2.3

Bu Sayfayı Paylaş