PES 2009 Master Ligde Sınırsız Para PES 2009 Master Ligde Sınırsız Para Yaması İndir

'Oyun Yamaları İndir' forumunda UquR tarafından 27 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

PES 2009 Master Ligde Sınırsız Para PES 2009 Master Ligde Sınırsız Para Yaması İndir konusu PES 2009 Master Ligde Sınırsız Para PES 2009 Master Ligde Sınırsız Para Yaması İndir

Arkdaşlar ilk önce linkteki dosyayı indiriyoruz
    http://download.chip.eu/tr/Quick-Memory-Editor-5.0_1013680.html
    Programı kurduktan sonra oyuna giriyoruz
    1-master lig savemizi açıyoruz
    2-açtıktan sonra oyunu simge durumuna küçültüp programı çalıştırıyoruz
    3-ardından search value yazan kısma pes2009 yazıyoruz
    4-entera basıyoruz
    5-çıkan ekrandan pes2009e tıklıyoruz
    6-ardından tekrar oyunu tam ekran yapıp master ligdeki paramızı not alıyoruz
    7-tekrar simge durumuna küçültüp search value kısmına paramızı yazıyoruz (örneğin benim 97.136 vardı bunu yazdım ve entera bastım)
    8-karşımıza dosyalar çıkıyo ama henüz bitmedi
    9-tekrar oyunu tam ekran yapıp herhangi bir oyuncu transfer ediyoruz (kesin gerçekleşcek bi transfer yaparsanız uğraşmazsınız) 10-next week yapıyoruz transfer gerçekleştiğinde
    11-tekrardan simge durumuna küçültüp programda son para halini yazıyoruz (örneğin bende 90.300 kalmıştı bunu yazdım)
    12-yazdıktan sonra entera basıyoruz karşımıza iki dosya çıkıyor
    13-bu dosyalara sağ tıklayıp edit/lock seçeneğine girip son paramızın yazdığı yere (90300 bende) isteğimiz bi rakam yazıyoruz (örneğin ben 900000 yazdım)
    14-tekrar oyunu tam ekran yapıp next week diyoruz
    işte karşınızda yazdığınız para umarım açık şekilde yazmışımdır.. yapamayan olursa yardımcı olurum denenmiştir kesin çalışıyor...İyi oyunlar

Prgoramın nasıl kullanılcağına dair link
    http://www.softcows.com/memory_editor_sample.htm

2. kuşçu

kuşçu Yeni Üye

ARKADAŞIM NE UZUN İŞMİŞ YAA ADD TASK A TIKLIYORUM """ınsani quariumDeluxe.exe dosyası çıkmıyo ve o çıkmayıncada haliyle resimli bölümdeki de olmuyo öbür türlü yapmaya çalıştım akşama kadar bişi olmadı yalnız dediğim gibi o dosya içinde bulunmuyo add taskın

Bu Sayfayı Paylaş