Pear Bounce 1.01 İndir

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 28 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Pear Bounce 1.01 İndir konusu Pear Bounce 1.01

Boyut : 1.22 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : waseor

Tanıtım:
    Dünya Armut Fırlatma Şampiyonası.
    Belirli sayıda armudunuz var. Bu armutları fırlatarak bir üst alandaki yapraklara atmaya çalışıyorsunuz. Başta 3 yaprak var ve hareket etmiyor. Bölümleri geçtikçe yaprakların hızları ve sayıları artıyor. Armudu sağ salim en son yaprağa başarıyla fırlattıktan sonra
    havadan düşen armutları toplama kısmı karşınıza çıkıyor. İlerleyen bölümlerde çok dikkatli olun çünkü bir anda sağanak gibi yağıyorlar. Burada olabildiğince çok armut toplamaya çalışın. Son aşamada ise puanlama karşınıza çıkıyor. Nerden kaç puan aldığınız görülebilir.

Bu şekilde 13 bölüm var. Bölümleri bitirdikçe diğer bölümler açılıyor. Yapboz tamamlanmış oluyor. Her bölümün birincisi, ülkesi ve puanı o yapboz parçasında yazıyor.

Ekranın sağ kısmı dünya sıralaması yer almış. Kürsü resmine tıkladığınızda yapımcı sitesine bağlanıyorsunuz ve tüm dünya sıralamasını görebiliyorsunuz. Sağ alt köşede ise dünyada kaç oyuncu olduğu verisi yazıyor. Sol kısım ise kendi ülkenize ait bölümler var. Ülke sıralaması, ülke de oyuncu sayısı gibi. Ben de Türkiye’mizi üst sıralarda görmek isterim. Yine sağ taraftaki kürsü resmine tıkladığınızda ülkelerin sıralamasını görebilirsiniz.

Peki ya internet bağlantınız yoksa.. Bu da düşünülmüş. Kuruyorsunuz ve kendi bilgisayarınızda oyunu oynayabiliyorsunuz. Farkı ,sıralamaya girmiyorsunuz. Hadi gösterelim dünyanın en iyi armut oyunu oynadığınızı.

Pear Bounce 1.01

Bu Sayfayı Paylaş