Pdr Test, Anket Ve Ölçeklerİ

'Öğretmenlerimizin Bölümü' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Pdr Test, Anket Ve Ölçeklerİ konusu PROBLEM TARAMA TESTİ

ADI-SOYADI :

SINIFI :
    NUMARASI :

AÇIKLAMA : Aşağıdaki sorulardan size uygun olanın başındaki parantezin içine çarpı işareti koyunuz. Ayrıca çarpı koyduğunuz soruların son bölümünde bırakılan boşluğa açıklama yapabilirsiniz.

( ) 1- Sık, sık başım ağrır :_____________________________ ____________________
    ( ) 2- Kafi derecede uyuyamıyorum :_____________________________ _____________
    ( ) 3- Dişlerimden rahatsızım :_____________________________ _________________
    ( ) 4- Kendimi pek sıhhatli hissetmiyorum :_____________________________ ________
    ( ) 5- İhtiyacım olduğu kadar açık havaya çıkamıyorum :____________________________
    ( ) 6- Okulda düşük notlar alıyorum :_____________________________ _____________
    ( ) 7- Branşımı sevmiyorum :_____________________________ ___________________
    ( ) 8- Evde çalışma ortamım yok :_____________________________ _______________
    ( ) 9- Günlük program ağır ve vakit az olduğu için yeterince çalışamıyorum :_____________
    ( ) 10- Sınavlardan korkuyorum :_____________________________ ________________
    ( ) 11- Akranlarımdan bir sınıf geriyim :_____________________________ ___________
    ( ) 12- Ders çalışmaktan hoşlanmıyorum :_____________________________ _________
    ( ) 13- Ev işlerini yapmak zorundayım, çalışmaya zaman ayıramıyorum :_________________
    ( ) 14- Okulu sevmiyorum :_____________________________ ____________________
    ( ) 15- Okula ailemin baskısı ile geliyorum :_____________________________ ________
    ( ) 16- Okul müfredat programı beni tatmin etmiyor :_____________________________
    ( ) 17- Dersler ağır olduğundan anlamakta güçlük çekiyorum :________________________
    ( ) 18- Kitaplara karşı ilgim yok :_____________________________ ________________
    ( ) 19- Sınıf geçme yönetmeliğini bilmiyorum :_____________________________ ______
    ( ) 20- Disiplin yönetmeliğini bilmiyorum.___________________ ____________________
    ( ) 21- Okul masraflarını karşılamaya ailemin bütçesi yeterli değil :____________________
    ( ) 22- Okul kütüphanesinden nasıl yararlanılacağını bilmiyorum :_____________________
    ( ) 23- Öğretmenime anlamadığım konularla ilgili soru soramıyorum :___________________
    ( ) 24- Arkadaşlarımla uyum sağlayamıyorum :_____________________________ ______
    ( ) 25- Okul araç ve gereçlerinden yeterince yararlanamıyorum :_____________________
    ( ) 26- Sorunlarımı aileme açamıyorum :_____________________________ __________
    ( ) 27- Sorunlarımı öğretmenime açamıyorum :_____________________________ _____
    ( ) 28- Arkadaş grubu içerisine giremiyorum :_____________________________ ______
    ( ) 29- Grup çalışmalarına katılamıyorum :_____________________________ _________
    ( ) 30- Ders içinde söz hakkı almaktan çekiniyorum :_____________________________ _
    ( ) 31- Sınıf içerisinde eleştiriliyorum :_____________________________ ___________
    ( ) 32- Okula geliş-gidişim sorun oluyor :_____________________________ __________
    ( ) 33- Ailemde bazı kişiler okumamı istemiyor :_____________________________ ____
    ( ) 34- Sınıf içerisindeki oturma yerimden memnun değilim :________________________
    ( ) 35- Öğretmenlerimle anlaşamıyorum ( Yakın ilgi göremiyorum ) (Varsa hangi öğretmenler):
    ______________________________ ____________________ ________________
    ( ) 36- Okula geliş ve gidişimde rahatsız ediliyorum :_____________________________ _

Bu Sayfayı Paylaş