PDF Image Extract Software 7.0 Download

'O-P' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

PDF Image Extract Software 7.0 Download konusu PDF Image Extract Software 7.0 Download

Tanıtım:
    İnternette bir içerik ararken bulduğunuz bir PDF dosyasının içindeki resimleri almaya ihtiyacınız olduğunda genelde alamadığınızı görürsünüz.
    Ya dosya korumalıdır, yada Adobe Reader’ın başka sorunlarından dolayı resmi kopyalayıp alamazsınız.
    Bu sebeple de genelde çoğumuz kendi çözümlerimizi üretiriz. Bazen PrintScreen ile ekran çıktısı resmi alır Paint’e yapıştırır, kesip biçer, istediğimiz hale getirmeye çalışırız, bir sürü işlemle uğraşırız. Bir de bu işlemi 10-15 resim için yaptığımızı düşünürsek, bir hayli zor ve can sıkıcı bir iştir.
    Bu zorluğu yaşayan programcılar da PDF Image Extract Software programını yazıp, kullanıma sunmuşlar.

Programın Genel Özellikleri :

Bilgisayarınızda Adobe Reader veya başka bir PDF okuyucu programın kurulu olması şartı yoktur.
    PDF dosyasındaki resimleri JPEG türünde alabilme.
    Çoklu dosyada çevirme işlemi yapabilme özelliği (klasör belirterek).

PDF Image Extract Software kısaca PDF’ten Resim Ayırma Programıdır.

Programın Kullanımı :

1.Adım : Add PDF File(s) butonuna basıp, içindeki resmi almak istediğiniz PDF dosyasını belirtin. Seçtiğiniz dosya programın üstteki penceresinin içine yerleşecektir.
    2.Adım : Extract images to this folder: satırının sağında bulunan üç nokta işaretine basıp, çıkartılacak resimleri kaydetmek istediğiniz yeri belirleyeceğiniz bir pencere açılacaktır. İstediğiniz bir yeri seçip TAMAM butonuna basın.
    3.Adım : Extract! butonuna basıp işlemin bitmesini bekleyin.
    4.Adım : Belirlediğiniz Çıktı Klasörüne gidip resimlerini alın.

PDF Image Extract Software kurulum sihirbazı sayesinde program başarılı bir şekilde sisteminize kurulup, ardında artık dosya/klasör bırakmadan kaldırılabilmektedir.

Ücret & Lisans :

Programın bu sürümü Ücretlidir, programı açtığınızda satın alma sayfasını otomatik olarak açmakta ve işlem sırasında ekranda beyaz bir tanıtım penceresi durmaktadır. Fakat işlem yapmanıza mani bir durum değildir.
    Programın lisansına sahip olmak isterseniz bu sayfadan 29,99 Usd karşılığında satın alabilirsiniz.

İyi kullanımlar...
    Sürüm : 7.0

Boyut : 2.33 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Sobolsoft

PDF Image Extract Software 7.0

Bu Sayfayı Paylaş