Pazaryeri Anaokulu Bilecik Pazaryeri

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Pazaryeri Anaokulu Bilecik Pazaryeri konusu Pazaryeri Anaokulu Hakkında - Pazaryeri Anaokulu Tanıtım - Pazaryeri Anaokulu Resimleri - Pazaryeri Anaokulu İletişim

Pazaryeri Anaokulu Bilecik Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Pazaryeri Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Pazaryeri Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Pazaryeri Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pazaryeri Anaokulu Tarihçesi:

Pazaryeri Anaokulu 2005-2006 Eğitim Öğretim yılında valilik oluru ile Halk Eğitim Merkezi binasının ikinci katında eğitime başlamıştır. 04 Aralık 2005 tarihinde Anadolu Lisesinin kendi binasına taşınması üzerine Pazaryeri Anaokulu, bugün eğitim verdiği binasına taşınarak hizmete devam etmektedir.
    Açıldığında sadece yarım gün olarak hizmet sunan Pazaryeri Anaokulu, velilerden gelen talep üzerine Aralık 2005’ den itibaren yarım ve tam gün olarak hizmet vermeye başlamıştır.
    Pazaryeri Anaokulunun eğitim öğretime başladığı 2005-2006 yılı sonu itibariyle yaş gruplarına göre öğrenci sayısı:

36-48 ay grubunda 13 çocuk,
    48-60 ay grubunda 14 çocuk,
    60-72 ay grubunda 35 çocuk
    olmak üzere toplam 62 çocuktan oluşmaktadır.

Pazaryeri Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: PAZARYERİ ANAOKULU
    Adresi: YUZBAŞI MAHALLESİ 19 MAYIS CADDESİ PAZARYERİ / BİLECİK
    Telefon Numarası: 2283812064
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -www.pazaryerianaokulu.meb.k12.tr/

Pazaryeri Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş