Paylaşılmaz beğenilen Msn nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Paylaşılmaz beğenilen Msn nickleri konusu

Süper nickler -harika paylaşılmaz msn nickleri-beğenilen nickler Popüler nick-kişisel iletiler

uLaşmaK içiN uğRaşma ziRve teK kişiLiktr..!!

* aßuq sußuq LafLr ßei enterese etmes..ßurasıı Dünya qüseLim..Askın ^^A^^sı 5 pRa edmes..!

Séni KaybeTtm sanıRım..Simsiyahm buLamıOrm ßir çaRe ßu qece dé yıLdız kaymaDı yha teßessüm eTtm qÖkyüzüné..![​IMG]

* Arkamdan konuşup adımı batırmaчa çalısacaqınıza , kendı adınızı battıqı чerden kurtarın ;]

* yüReqim inaN Sni çOk sevDi...[​IMG]

* kaLbmé HeNüz söLémDm qittiğiNi öğRenirSe oNuNDa acı çeqmesiNDéN koRquoRm..seNy HaLa beNLé bLio vé sevio ama beN iLq Defa kaLbmé yaLaN sLüoRum..*

* DiyéLim ki kapattn suRatnn pisLiqini makyajın iLe,kaLbinDeki cöpLük noLucak..x?

* giDen giDeR özLemeyiz,huyumuz böyle gizlemeyz,biz bi fiLmi 2 keRe izLmeys. [​IMG]

* 3 yaNnıs 1 dOqruyu qÖtüoR deSeniz dé.. Tek dOqruyum..aLayınız qéLsé qÖtüremezsnzz..!********[​IMG]

* FarknDa mSn...? ßuraLarn ßasncı azaLdı..O yzDén héRkésn séviésiNé inémiOrm... .

* erkekLer kalem gibidirler ne kadar narin ve kibar olurlarsa olsunlar ham maddesi odundur xD [​IMG]

* YamukLr mı ßizi düzeLtmeye kaLkışır..x?

Sén ßeni sevmeSende oLur..sÖyLe F.iseniN aşKındn n'Lur..??[​IMG]

* Rabbim sen beni dostLaRmdn koru ben düşmanLaRımın icabına bakaRm...xP

* awuçLarıma aLdıqım mum qiBisin ; umuDum sen .. ıŞıqım sen .. *

* İnsanLar iyi ama Temiz deqiL..!!

Bu Sayfayı Paylaş