Parmaklıklar Ardında Dizisi 74. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Parmaklıklar Ardında Dizisi 74. Bölüm Özeti konusu BÖLÜM ÖZETİ:

Beray sonunda Nisan�ı Canan�a vermeye razı olur. Acaba bebek geri gelecek midir? �Cengiz�le konuştum� der Ahmet, �Ben söz veriyorum, Nisan geri gelecek�... Kızından ayrılan Beray için zor bir bekleyiş başlamıştır. Ekrem bu fırsatı kullanır. Beray�a Canan�la ilgili haberler vererek onu büsbütün çileden çıkarır. Ahmet üzüntüsünü Hilal�in yanında unutmaya çalışırken, Tansel Aysel�e oğlunun evliliğine karşı çıkmaktansa, olayların içinde olmasını tavsiye eder. Nasıl olsa bu ilişki yürümeyecektir. Bu arada Meryem�in koğuşta yarattığı huzursuzluk artmaktadır. Meryem, Kutsiye, Yasemin ve Elmas�la dalaşır. Havalandırmadaki kavganın sonuna yetişen Ekrem, Elmas�ı karantina hücresine götürür. Kevser kavgayı Meryem�in başlattığını görmesine rağmen sesini çıkarmamıştır. Bu duruma içlenen Elmas hücre dönüşü barışmaya çalışan Kevser�i iter. Kevser�in başı yarılır. Kevser hastaneye giderken, bir cinayet haberi cezaevini sarsar. Çamaşırlıkta bulunan ceset kime aittir?

Bu Sayfayı Paylaş