Panpa Ne Demek - Panpa'nın Anlamı Nedir ?

'FrmArtuklu TatLı SöZLük' forumunda Mavi_inci tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Panpa Ne Demek - Panpa'nın Anlamı Nedir ? konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Saçmlık resmen. Bole bişi olmaZ

Bu aralar sıkça duyduğumuz panpa kelimesi aslen emo dilinde kanka anlamına geliyor.Panpa Kelimsinin dönüşüm evrelerini şematik olarak gösterecek olursak:

-> kankardeş
    -> kanka
    -> qanqa
    -> pampa

Su sıralar özellikle inci sözlük‘te moda olan bu kelime insanın ağzına bir kere yapıştımı bir daha kurtulmak çok zor. Ayrıca panpa kelimesini pampa olarak da kullananlar var. Görürseniz, duyarsanız şaşırmayın…

2. panpa=yatak arkadası anlatın artık :p

3. böyle kelimemi olur yaaa

4. mende bugn sevgilime oyle dedim..cok kizdi..meyerse yatak arkadasiymis an;lami

5. Kanka anlamın geliyor ama arkadaşlarım yatak arkadaşı olduğunu söylüyor arasında kaldım

6. Cia

Cia

Bu kadar olmaz ya bilmiyorsanız kullanmayın bu kadar basit. Kanqa anlamindaysa panpa demeye gerek yok kanqa demeye devam edin...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ekim 2015
  7. ben

ben

bana arkadaşım dedi ve diğer çocuklarda güldü bende üzüldü duymamazlıktan geldim

8. Emolar kim ?

9. Benim kafam karıştı ya :(:confused: Herkes farklı birşey söylüyor.

10. abi yaak arkadaşı tövbe yanlış anlama gelir

11. Evet kötü anlamliymis Abim dedi

12. Pampa = yatak arkadaşı ;):D

13. Panpanın asıl anlamı ben seni coksevdimdir türkçeceden dilimize gelmiştir aslen türkiyelidir

14. yatak arkadaşı ne yaaaaaaaaaaaaaa saçmalamayııııııııınnn:eek::eek::eek::eek::confused::cool:o_O

Bu Sayfayı Paylaş