Panda’ dan yeni Ücretsiz Cloud Antivirus

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 5 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Panda’ dan yeni Ücretsiz Cloud Antivirus konusu

Üç yıllık çalışmasını nihayet internet kullanıcılarına açan Panda, Cloud Antivirus ile hayli iddialı geliyor.

Son dönemin popüler kavramı olan "cloud" tabanlı sistemiyle tehditleri çok daha hızlı ve etkin şekilde analiz edip çözüm üretmeyi hedefleyen Panda‘nın kullanıma sunduğu antivirüs servisi Cloud Antivirus, "Kolektif Zeka" adını verdiği bu sistemle her kullanıcılardan topladığı anonim veriler sayesinde her gün 50 bin yeni tehdidin işini görüyor.

Kolay bir kurulumun ardından, neredeyse varlığını unutturacak kadar uyumlu ve sorunsuz çalışan Cloud Antivirus, güvenlikte belkemiği olarak bizzat uygulamanın kullanıcılarından yardım alıyor.

Hem Korunun, Hem Koruyun

Cloud’a katılarak, kişisel kullanım için tamamen ücretsiz bir virüs korumasına sahip olabilir, özellikle 32 bit Windows sürümlerinde ilk taramanın ardından çok düşük sistem kaynakları tüketimiyle gönüllerde taht kuracak Cloud Antivirus ağının bir parçası olabilirsiniz.

İndirmek için ilk olarak E-posta adresinizi verip öyle indirebilirsiniz. (E-posta adreesine lisans anahtarı yollanacaktır)
    Bana lisans anahtarı yollamadılar fakat hiç bir kısıtlama olmadan kullanabiliyorum. Sizede gelmezse şaşırmayın [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş