PANASONİC VS3-VS6 Java Oyun-Uygulama Yükleme

'Diğer Cep Oyunları' forumunda UquR tarafından 1 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

PANASONİC VS3-VS6 Java Oyun-Uygulama Yükleme konusu PANASONİC VS3-VS6 Java Oyun-Uygulama Yükleme

PANASONİC VS3-VS6 Java Oyun-Uygulama Yükleme Öncelikle Data Kablosuna sahip olmamız gerekiyor.Bluetooth veya kızılötesi ile Java yüklemesi yapılmıyor.

Bütün programlar ilgili linkin içindedir:

BURADAN YÜKLEYİN[​IMG]

1.Comport Toolkit:1 defaya mahsus telefona komut göndermek için kullanılacak.Bu komut telefonun java uygulamalarını kabul etmesini sağlıyor.Ancak "unregistered"i,"registered" yapmanız gerekiyor.

2.X60 phone tools:İçindeki Armadillo programı ile Comport Toolkit programını registered yapıyoruz(Nasıl yapıldığını ben de tam bilemiyorum.Deneme-yanılma yoluyla uğraşarak tesadüfi olarak becerdim.O yüzden bu konuda fazla yardımcı olamıyorum)Başkaca da bir işe yaramıyor.

3.USB Mobile Action:Telefonla bilgisayar arasında veri alışverişi yapan ana program.Devamlı lazım olacak.Program dosyalarının içindeki "PanelExe.exe" den çalışıyor.Telefonun bağlı olduğu Com port programdan seçiliyor ve telefon veri transfer moduna geçince veri aışverişi yapılabiliyor.Java göndermek için "File Manager" seçiliyor."Handset" ten "video" seçiliyor ve java uygulaması oraya atılıyor.Uygulama otomatik oyunların içine kuruluyor.

4.VS7VS6SA7MX7 Handset Manager USB:Telefonu bilgisayara tanıtmak için driver bu programın içinde.Veri alışverişi de yapıyor.Ben kullanmıyorum,çok karışık.Sadece telefonu tanıtmak için kurdum.USB Mobile Action programı daha basit ve kullanışlı.

2. Google

Google Özel Üye

panasonic oyunları - panasonic java oyunları - cep telefonu oyunları indir

Bu Sayfayı Paylaş