Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Hayrat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Hayrat Trabzon konusu Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Hakkında - Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Tanıtımı - Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Resimleri

Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu Trabzon Hayrat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Pınarca Yukarı Mahalle İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: PINARCA YUKARI MAHALLE İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Pınarca Yukarı Mah. Köyü
    Telefon Numarası: 4626912295

Kurumun Misyonu :

Türk Milli Eğitim esaslarına, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı vatanını ve milletini seven bireyler yetiştirmek

Kurumun Vizyonu:

öğrencilerin bilgi becerilerini en üst seviyeye çıkarmak sosyal ve kültürel yönden gelişmesini sağlamak

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş