Pürüzlü ve Pürüzsüz Maddeler Nelerdir?

'Konu Dışı Başlıklar' forumunda Mavi_inci tarafından 3 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Pürüzlü ve Pürüzsüz Maddeler Nelerdir? konusu Pürüzlü ve Pürüzsüz Maddeler Nelerdir?

Pürüzlü ve Pürüzsüz Maddeler:
    Bazı maddelerin yüzeyi pürüzlü, bazılarının yüzeyi pürüzsüzdür. Cam şişenin yüzeyi pürüzsüzdür. Ayakkabımızın altı ise pürüzlüdür. Ayakkabımızın altı da cam şişenin yüzeyi gibi pürüzsüz olsaydı yürürken kayıp düşerdik. Yüzeyi pürüzlü bir ağaç parçası rende, zımpara ve cila kullanılarak pürüzsüz, kaygan bir yüzeye sahip hale getirilebilir.

2. tşk ederim sizin sayenizde ödevimi yaptim

3. sağolun sizin sayenizde ödevimi yetiştireemedim :D

4. süper performans tamammmmmmmmmmmmm

teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

öptüm

5. saolun fen ödevimi sayenizde bitirdimm :)

6. tşk ederim çok yardımcı oldunuz

7. tşk ederim 4. sınıfa gidiyorum destek çıktığınız için tşkler sizi öpüyorum :)

8. süper yaaaa teşekkürler muck♂

9. sayenizde ödevimi yapcam:D

10. Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

11. sağol ödevime yardımcı oldun

12. ben de size teşekür ediyorum

13. pürüzlü 2 şey lütfen

14. saol işimi çok yaradı

15. saollllllllllllllllllllllllllllllllllllllun

16. 3 tane daha olsa ödev bitçekti

17. çok teşekkür ederim performans ödevimde yardımcı oldunuz çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr eeddeerriimm

18. sağolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

19. güzel ama aradığım cevap yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

20. pürüzlü vepürüzsüz maddeler nelerdir

Bu Sayfayı Paylaş