Pülümür Anaokulu Pülümür Tunceli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Pülümür Anaokulu Pülümür Tunceli konusu
    Pülümür Anaokulu Pülümür - Pülümür Anaokulu hakkında - Pülümür Anaokulu resimleri - Pülümür Anaokulu iletişim

Pülümür Anaokulu Tunceli Pülümür İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Pülümür Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Pülümür Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Pülümür Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Detayı : 2006-2007 eğitim – öğretim yılında hizmete açılmıştır. Okul binası 5 sınıftan oluşmaktadır. Girişte sol kısımda bir müdür odası, bir depo mutfak ve idareye ait bir tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca kız ve erkek öğrenciler için ayrı ayrı tuvaletler bulunmaktadır. Anaokulu binası İlçe Halk Eğitim Merkezi ile ortak kullanılmaktadır. Pülümür Anaokulunda Minik Yıldızlar (4-5 yaş grubu) ve Papatyalar (6 yaş grubu) sınıfı olmak üzere iki sınıf eğitim – öğretime devam etmektedir. Anaokulu tarafından 2 sınıf ve 1 oyun odası olmak üzere 3 sınıf kullanılmaktadır.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: PÜLÜMÜR ANAOKULU

Adresi: PÜLÜMÜR ANAOKULU

Telefon Numarası: 4284412048

Faks Numarası:

E-mail Adresi:

Web Adresi:
    http://tunceli.meb.gov.tr/okullar/pu...ur_anokulu.htm

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org

Bu Sayfayı Paylaş