oturmaya gitmiyorum

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 30 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    oturmaya gitmiyorum konusu [​IMG]

Fenerbahçe’nin müstakbel t
    ransferi Gökhan Emreciksin, Sarı-Lacivertli takımda rahat oynayacağını söyledi. Star TV’ye konuşan Gökhan, resmi imzaların atılmadığını hatırlatarak, “Bonserviste sorun var, kiralık gelecek futbolcularda anlaşmazlık var ama anlaşacağız sonuçta” dedi. F.Bahçe formasıyla poz verdiği için Başkan Aziz Yıldırım’ın kendisini arayıp, “Yanlış yaptın” dediğini anlatan Gökhan sözlerini şöyle sürdürdü: Beşiktaş ile Trabzonspor’dan resmi teklif geldi. Fener istedi ve direkt aldı. Fenerbahçe’de daha rahat oynarım diye düşündüm. İnanmasam gitmezdim. Ben de oturmaya gitmiyorum tabii oraya. Örnek aldığım bir futbolcu yok ama beğendiğim futbolcular var. Türkiye’de Arda’yı çok beğeniyorum. Ankara’dakiler bana Ronaldo benzetmesi yapıyorlar, sağ olsunlar. Ben de Ronaldo’yu çok beğeniyorum. Ronaldo, Messi ve Quaresma hepsi de çok iyi topçular. Seyirci olarak Kadıköy’e gittim. Atmosfer çok iyiydi. Fenerbahçe’deki forma numaram belli değil. Ben normalde 7 numara seviyorum. Burak Yılmaz giyiyor ama 7 numarayı.

Ve Fenerbahçe yönetimi sonunda sessizliğini bozdu

Transfer döneminde her zaman olduğu gibi adından en çok söz ettiren kulüp olan F.Bahçe’de yönetim, suskunluğunu nihayet bozdu. Sarı-Lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada Bursa-spor’dan Sercan Yıldırım, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı ve Ankaragücü’nden Gökhan Emreciksin’in transferi için çalışma yapıldığı resmen bildirildi. Sarı-Lacivertliler, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın Sercan Yıldırım’ı şu an için satmayı düşünmediklerini ancak ileride satmayı düşünürlerse o zaman görüşmeler yapılabileceğini kendilerine ilettiğini bildirdi.

GÖKÇEK DE SATMIYOR

Özer Hurmacı’nın transferi içinse Başkanvekili Nihat Özdemir’in Melih Gökçek ile görüştüğü açıklandı. Gökçek’in de Özdemir’e Özer’i şu an için satmayı düşünmediğini söylediği belirtildi. Ankaragücü’nden Gökhan Emreciksin ile ilgili olarak ise “Kulübü ile ve ardından futbolcunun menajeri ile temasa geçilmiş, belirli konularda mutabakat sağlanmıştır ve görüşmelere halen devam edilmektedir” diye bilgi verildi.

Bu Sayfayı Paylaş