Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Resimleri - Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Hakkında

Okulumuz 1944 yılında tek katlı ve 3 derslikli olarak eğitim ve öğretime başlamıştır. Eski okulun yetersizliği nedeniyle, 1970 yılında, köyümüz halkından Ekrem Çifci tarafından yeni bir okul yaptırılmıştır. Okulumuz iki katlı ve altı dersliklidir. Okulumuzun ayrıca çok amaçlı olarak kullandığımız spor salonu, müdür odası ve öğretmenler odası mevcuttur.

Okulumuzda biri müdür yetkili öğretmen olmak üzere, 5 öğretmen mevcuttur. Anasınıfı kadrosu olmasına rağmen okulumuzda usta öğretici görev yapmaktadır. Okulumuzu bahçesi 10.090 m2 dir. Bahçede 2 depo, 1 WC bulunmaktadır. Okulumuzda 6 bilgisayar, 2 televizyon, 1 fotokopi makinesı, 2 mikroskop, 1 video ve 2 vcd , 2 adet masa tenisi masası mevcuttur. Masa tenisinde 7 il birinciliği, 4 il ikinciliği ve 4 il üçüncülüğü vardır.

Okulumuza kalorifer 25 Ekim 2007 de muhtarımız Ali ŞAHİNnin girişimleri sonunda Okulumuzu yaptıran Ekrem ÇİFCİnin oğlu Ahmet ÇİFCİnin kızı Deniz ÇİFCİnin büyük katkı ve destekleri sonunda Hollandalı Elizabeth MECHELSE tarafından yaptırılmıştır.Ayrıca fotokopi makinası ile anasınıfı ihtiyaçları da bu hayırsever kişi tarafından alınmıştır.Okulumuzun her sınıfında öğrenci dolapları,televizyon ve vcd vardır.Bu ihtiyaçlar öğrenci velileri ve okul aile birliği kanalıyla sağlanmıştır.Okulumuza katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: OSMANBÜKÜ EKREM ÇİFTÇİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Osmanbükü Köyü incirliova Aydin

Telefon Numarası: 2565957073

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi:- Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş