Osman Tunç başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 16 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Osman Tunç başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi konusu Tunç başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
    Çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ilçe kaymakamı Osman Tunç'u makamında ziyaret etti.
    Mardin’de yapılan proje tabanlı beceri yarışmasında üretim teknolojisi I alanında “FONKSİYONEL BEŞİK” Projesi ile il birincisi olarak katıldığı Gaziantep’te ki bölge yarışmasında da birinci olan Kızıltepe teknik ve endüstri meslek lisesi ahşap teknolojisi alanı öğrencileri ve müdür ve öğretmenleri ile Maliye Bakanlığı Gelirler İdaresi Başkanlığı tarafından İlköğretim okulları arasında düzenlediği ve vergi konusunun işlendiği şiir yarışmasında yazdığı şiir ile dereceye girerek Türkiye üçüncülüğünü kazanan Kızıltepe Dicle ilköğretim okulu öğrencisi Sivan Bayrı ve okul idaresini İlçe kaymakamı Osman Tunç Makamında kabul ederek başarılını kutlayıp, başarıların devamını tememnisinde bulundu, Tunç ayrıca öğrencileri çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

kiziltepeajansi​

Bu Sayfayı Paylaş