Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Bergama İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Bergama İzmir konusu Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Hakkında - Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Tanıtım - Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Resimleri - Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu İletişim

Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

İlk kez 1986-1987 Öğretim yılında Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda hizmete başlamış beş sınıflı küçük bir mahalle ilkokulu…

Yurt genelinde 1998 yılında sekiz yıllık zorunlu eğitime geçilince adımız Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu olarak değişmiş.

O gün bu gündür Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği;Çağdaş Türk Gençliği’ni yetiştirmek için çabalayan müdürümüz,iki müdür yardımcımız, otuz yedi öğretmenimiz, iki hizmetli kadromuz ve yaklaşık dokuz yüz öğrencimiz ile büyük bir aileyiz.

Amacımız,temel hedef kitle olan çocuklarımızı modern dünyada en iyi yeri alacak,Atatürk ve O’nun kurduğu Cumhuriyet'i en yüksek seviyelere çıkaracak Türk Gençliğini yetiştirmek…

Bunun için de Dünya Bankasının desteği ile yeni kurulan Bilgi Teknoloji Sınıfımız da faaliyettedir.

Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bergama
    Okulun Adı : Osman Nuri Ersezgin İlköğretim Okulu
    Okul Adresi : G.O.PAŞA MH. ÇAĞATAY HAN SK. NO:2 Bergama İzmir
    Telefon Numaraları : 0 (232) 6312841
    Faks Numaraları : 0 (232) 6310015
    E-mail Adresi :
    onuriersezginio@hotmail.com
    Okulun Web Adresi: http://www.onersezgin.meb.k12.tr/
    Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı :
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu