Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu Aydın Germencik

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 28 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu Aydın Germencik konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Germencik'teki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu Resimleri - Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu Hakkında

Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu Aydın Germencik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ortaklar Mehmet Hüseyin Oncel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ORTAKLAR MEHMET HÜSEYİN ONCEL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: PAZARKURAN MAH. ERTAN SOKAK NO: 7 ORTAKLAR

Telefon Numarası: 2565773898

Faks Numarası: 2565773898

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: Ortaklar Mehmet Hüseyin Öncel İÖO

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

1 kişi bunu beğendi.
  2. turkclubber

turkclubber Yeni Üye

bu okulda kısa bi süre görev yapmıştım şimdi nerlerdeyiz ya ahh aydın ahhh

Bu Sayfayı Paylaş