Ortakent Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Bodrum Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ortakent Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Bodrum Muğla konusu Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Hakkında - Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Tanıtım - Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Resimleri - Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu İletişim

Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Ortakent Dr.hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Muğla Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ortakent Dr.hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ortakent Dr.hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ortakent Dr.hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ortakent Dr.hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Bodrum
    Okulun Telefonu: 2523585028
    Okulun Faksı: 2523585017
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok