ortak karar, transfer yok.

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 25 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    ortak karar, transfer yok. konusu Galatasaray ara transfer döneminde kadrosuna takviye yapmama kararı aldı. Teknik direktör Skibbe’nin son oynanan Beşiktaş maçından sonra “Transfer istemiyorum” açıklamasına rağmen yönetici Haldun Üstünel’in “Görüştüğümüz 1-2 isim var” demeci her ne kadar kafaları karıştırsa da, Sarı-Kırmızılı kulüpte yaşanan ekonomik sıkıntıların üst seviyede olması üzerine, ortak bir karar alınarak çok ekstra bir durum olmaması halinde iç ve dış transfer yapılmaması kararlaştırıldı. Özellikle başkan Adnan Polat’ın da, 3 aydır alacakları ödenmeyen Galatasaraylı futbolcuların paralarını vermeden böyle bir girişimde bulunmalarının çok yanlış olduğunu söyleyerek “Kadromuz zaten yeterli. Ben de hocamızın fikrine katılıyorum” diye konuşarak, görüşünü ilettiği öğrenildi. Başkan Polat’ın, “Global krizin yaşandığı dönemde gereksiz bir transfer yapmaya hiç gerek yok” dediği de belirtildi. Teknik direktör Skibbe ayrıca, “Linderoth ve Emre Güngör gibi ilk yarıda hiç faydalanamadığım iki tane üst düzey oyuncumda takıma katılıyor. Çok geniş ve kaliteli bir kadroya sahibim. Bu ekip bana yeter” şeklinde konuştu.

Bu Sayfayı Paylaş