Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla konusu Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla

Ortaca İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

İstiyoruz ki; Okulumuzda, öğrenme temel aktivite olsun. Hem öğretenler, hem de öğrenenler birbirlerinin gelişimine yardımcı olan “ÖĞRENEN OKUL” modeli oluşsun.
    İstiyoruz ki; Veliler okulumuzun en büyük destekleyicisi olsun.Her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin, her veli kendisini bu okula ait hissetsin.
    İstiyoruz ki; Okul toplumunu oluşturan paydaşlarımız (yönetici, öğretmen, destek personel, öğrenci, veli) rolünü ve sorumluluğunu bilsin, bu rolü mükemmelliğe ulaşmak için taşısın.
    İstiyoruz ki; Mükemmelliğin sonu yoktur. Okulumuzda her birim, gelişen teknolojik yeniliklerden yararlanarak her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın, kendini yenilesin geliştirsin.
    İstiyoruz ki; Okulumuzda verilen eğitim ve öğretim, öğrencide istendik davranış değişikliklerine dönüşsün, öğrencilerimiz girdikleri her ortamda olumlu davranışlarıyla örnek oluştursun.
    İstiyoruz ki; Her öğretmen okulumuzda çalışmaktan, her öğrenci bu okulda okumaktan haz alsın.
    İstiyoruz ki; Okulumuz bu ülkede başarının ve ilerlemenin sembolü olsun.Her öğrenci bu okulda bulunmanın bir ayrıcalık olduğunu, bu okulda geleceği ile ilgili sağlam temeller atıldığını bilsin.
    Tüm bunlar bize göre hayal değildir. Sevgimizin ve umutlarımızın canlı öngörüleridir.

MİSYONUMUZ

Biz; Öğrencilerimizi bir üst öğrenime ve hayata, çağımızın gereklerine ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayacak şekilde, üretken ve yenilikçi, ruh ve beden sağlığı açısından kendisine güvenli, çatışmalarını aşmış, bilgi ve teknik becerilere sahip bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız.

Genç bir kurum olmasından aldığı güçle, dün olduğu gibi bugün de ailesine, topluma ve ülkesine yararlı, araştırıcı, üretici, Atatürk İlkelerine bağlı nesiller yetiştiren bir eğitim kurumuyuz.

Örgün eğitimin temel basamağı olan bir ilköğretim kurumu olarak 7-15 yaş ilköğretim çağı öğrencilerine, ailelerine ve orta öğretim kurumlarına, dolayısı ile;

Ortaca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ortaca
    Okulun Telefonu: (252) 282 55 25
    Okulun Faksı: (252) 282 55 25
    Okulun Adresi: Beşköprü Mah. Vedat Kaban Cad. 242. Sok. Pk:48600
    Okulun Web Adresi: MUĞLA-ORTACA (Ortaca İlköğretim Okulu)
    Okulun E-Posta Adresi: 286802@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İL MERKEZİNE UZAKLIK :75 km
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 300-500 TL

Ortaca İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş