Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Hakkında - Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Tanıtım - Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Resimleri - Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu İletişim

Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Orgenaral Halıl Sozer İlköğretim Okulu Eskişehir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Orgenaral Halıl Sozer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Orgenaral Halıl Sozer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Orgenaral Halıl Sozer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Orgenaral Halıl Sozer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222303103
    Okulun Faksı: 2222219944
    Okulun Adresi: ALANÖNÜ M.GÖMECE LOJMANLARİ YANI
    Okulun Web Adresi:
    http://orghalilsozerioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: ERDEM URAS
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Devlet hastanesi.Odunpazarı Belediyesine gelen.emek 71 evler ve sultandereye giden tüm otobüsler ve otogar-tepebaşı hattında çalışan estram.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Orgenaral Halil Sözer İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş