Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Hakkında - Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Tanıtım - Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Resimleri - Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu İletişim

Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Org.bedrettin Demirel İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ORG.BEDRETTİN DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Işıklar Mh. Devlet Hatun Sk. Selçuklu/Konya
    Telefon Numarası: 3322339673
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş