Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 10 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Ünye Meslek Yüksekokulu iletişim - Ünye Meslek Yüksekokulu tarihçe - myo - Ünye myo - meslek yüksek okulları - Ordu üniversitesi myo

ordu üniversitesi ünye Meslek Yüksekokulu : Yüksekokulumuz daha önce Ondokuz Mayıs Üniversitesine bağlı iken 5467 sayılı Kanun uyarınca; Ordu Üniversitesine bağlanmıştır.

Yüksekokulumuzda Teknik Proğramlar Bölümü ile İktisadi ve İdari Proğramlar Bölümü adı altında iki bölüm kurulmuştur.

2007-2008 Öğretim yılında Ek Kontenjan ile, Teknik Proğramlar içinde yer alan Bilgisayar Teknolojisi ve Proğramlama Proğramına 42, İktisadi ve İdari Proğramlar içinde yer alan Muhasebe proğramına da 45 öğrenci alınarak eğitim öğretime başlanmıştır.

Yüksekokulumuz, Ünye şehir Merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta olup, Çakırtepe mevkiindedir. Yaklaşık 8100 m2 bir alan içerisinde içinde 4 katlı 5000 m2 kapalı alanı bulunan bina içinde öğrenim yapılmaktadır. Bununla birlikte her türlü spor aktivitelerine haiz spor salonumuz bulunmaktadır. Kapalı alan içerisinde Dersilkler, 50 bilgisayar kapasiteli Bilgisayar Salonu, Yemekhane ve Kantin bulunmaktadır.

İlk etapta 2 proğram ile eğitim öğretime başlayan Yüksekokulumuzda ileriki öğretim yıllarında Bölüm ve Proğram sayısı arttırılacaktır.

İletişim :

Adres: Sami Soysal Cad.No : 30 Çakırtepe/ Ünye

Telefon: 0452 3241063

Fax: 0452 3241065

Ünye Meslek Yüksekokulu

Bu Sayfayı Paylaş