Omrünün sonuna kadar bekleyecektin?

'Aşk Hikayeleri' forumunda NeslisH tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Omrünün sonuna kadar bekleyecektin? konusu

ömrünün sonuna kadar bekleyecektin?
    İlk görüşte aşık oldular birbirlerine kız yazlıkçıydı sonbahar geldiğinde gidecekti. Çocuk yerlisiydi oranın.Rüya gibi bir yaz geçirdiler.Sonbahar geldi.Kız
    -beklermisin beni? dedi.
    Çocuk söz verdi. "ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR BEKLERİM!"
    kız söz verdi
    "döneceğim."
    Aylar geçti.Kız sözünde durdu döndü sevdiğine.Sonra yine gitti.Çocuk yine söz verdi."ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR BEKLEYECEĞİM!"
    Aylar geçti çocuk geldi bu sefer gitti.Sonra yine geldi yine gitti.Kız geldi gitti.Hep sözler verildi.
    "ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR BEKLERİM SENİ!"
    Sonra kız yine geldi."Bİr daha gelmeyeceğim" dedi."Tamam" dedi çocuk gelme. Üzüldü kız sevdiği hiç böyle demezdi."Sen gelmesende ben beklerim" derdi demedi. "Gelicem" dedi kız "Sen beklemesende ben gelicem."Ağladı çocuk "gelme beklemeyeceğim"
    Sımsıkı sarılıp ağladılar.Kızın gözyaşlarını sildi çocuk "asla ağlama hep gül" dedi kokladı öptü kızı dönüp dönüp sarıldı.
    otobüs kalktı. İlk mola yerinde inip geri dönecekti kız.Ağlarken uyuyakaldı koltukta gözlerini açtığında İstanbuldaydı. "Rüyaydı" dedi "sevdiğim bana gelme demiş olamaz"
    Sevdiğini aradı.Sesi doğuktu."Bir daha gelme" dedi "bende gelmeyeceğim"."Sana kavuşup sonra uğurlamaya dayanmıyor yüreğim" " seni çok seviyorum" oldu son sözleri kapattılar.
    Dayanamadı kız bir daha aradı. "Bu kadar kolay değil" dedi. "Yıllarımızı verdik bitmemeli" "Bitmeli" dedi çocuk.Kız ağladı bağırdı. éyalancısın sen aşkında sende yalansın" dedi.Sustu çocuk sadece "ağlama yalvarırım ağlama" dedi.Daha çok ağladı kız.
    Kız hergün gelir diye bekledi çocuk gelmedi.
    Birgün telefon çaldı."Sevgilin sana ihanet etti" dedi bir ses."Hayır" dedi kız "yalan".Çocuğu aradı."Yalan dimi? yalan de bana" "Doğru" dedi çocuk."Çok pişmanım bedelini seni kaybetmekle ödedim" Dinlemedi kız bağırdı çağırdı.Sevgi dökülen dudaklarından nefret döküldü.
    "Ne söylersen söyle canımı sensizlik kadar yakamaz" dedi çocuk.
    Ağlamadı kız o günden sonra hiç ağlamadı.
    Çocuk içti her gece içti. Sarhoş oldu.Boş içki şişelerinin dibince aradı mutluluğu.Gelme demişti ama her otobüse koştu her otobüse baktı geldimi diye.Kız pencere kenarında elinde sevgilisinin kokusu sinmiş kazağında aradı mutluluğu."Sakın çıkma bir daha asla karşıma" dedi ama hep bekledi.Her kapı çaldığında heyecanla koştu.Her telefon sesinde irkildi.Hiç unutmadı ne ihanetini nede sevdiğini.
    Hİç azalmadı sevgisi her gün biraz daha arttı.
    Çocuk gelmedi kız bekledi
    Kız bekledi çocuk gelmedi.​

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekürler

Bu Sayfayı Paylaş